Džeromas selindžeris


Skaidres apie selindžeri. Dzeromas selindzeris skaidres. Džeromas selindžeris houldeno problemos. Houldeno pasiulymas selei yra isbandymas. Kokios jauno zmogaus problemos isryskeja houldeno apmastymuose?.

Džeromas selindžeris 1919 -2010. Autorius rašė nemažai novelių ir istorijų. „Jo ilgėsis tiek keli jo artimiausi žmonės. Apie Dž. D. Selindžerį žinome nedaug — kad gimė 1919 m. Džeromas Deividas Selindžeris (Jerome David Salinger g. Nuo 1942 iki 1946 metų tarnavo kariuomenėj ir dalyvavo kare. Apysaką „Rugiuose prie bedugnės" Selindžeris rašė užsidaręs mažyčiame kambarėlyje Niujorko priemiestyje. Kaip matome iš šių skurdžių biografinių faktų. Rašo apie paprastus, mąstančius žmones. Dar Selindžeris yra parašęs. „Devyni apsakymai“ (Nine Stories). Selindžeris pasirodė literatūros arenoje drauge su bytnikų (beat generation) — „Sudaužytąja" – karta. Tai ta pati. Aš įsivaizduoju, kad dideliam rugių lauke prietemoj žaidžia maži vaikai. Užduotis mokiniams. Klausimai. Kas ir koks yra pagrindinis romano veikėjas? Kodėl Houdenui nelengva pasirinkti, kuo jis norėtų būti? Aptarkite vaikinuko šeimą. Kokie jo santykiai su šeimos nariais? Kodėl? Kiek laiko trunka romano veiksmas?Kokie pagrindiniai įvykiai? Rašytojo knygos populiarumą daug lėmė kūrinio pasakojimo būdas. Houldeno pasiūlymas Selei išvažiuoti yra savptiškas jos išbandymas. Kokios jauno žmogaus problemos išryškėja Houldeno apmąstymuose. Dėl ko vaikinukas ėjo susitikti su anglų k. mokytoju? Suformuluokite knygos temą ir pagrindinę mintį. Mano nuomonė apie perskaitytą knygą. Namų darbas. Sukurti vienos pastraipos atsakymą į klausimą.

Rašytojo knygos populiarumą daug lėmė kūrinio pasakojimo būdas. Kuo jis patrauklus? Apibūdinkite kalbą.

Houldeno pasiūlymas Selei išvažiuoti yra savptiškas jos išbandymas. Kodėl mergina jo neišlaiko? Ar galėjome tikėtis kitokio atsakymo? Kodėl?

Kokios jauno žmogaus problemos išryškėja Houldeno apmąstymuose, pokalbiuose su kitais žmonėmis. Ar jos aktualios šių dienų jaunimui?

Sukurti vienos pastraipos atsakymą į klausimą; KAS YRA ROMANO VEIKĖJAS? žr.10 kl.literatūros vadovėlio 170 psl. 5 klausimas. Pasirinkti 5.1arba 5.2.

  • MS PowerPoint 449 KB
  • 2016 m.
  • 32 puslapiai (728 žodžiai)
  • Gabyyto
  • Džeromas selindžeris
    10 - 3 balsai (-ų)
Džeromas selindžeris. (2014 m. Gegužės 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/dzeromas-selindzeris.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 03 d. 18:11
×
111 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo