Džinsai verslo planas


Santrauka. Verslo aprašymas. Gamybinė veikla. Rinkodara. Vadyba. Rizikos įvertinimas. Finansinė dalis. Finansavimo poreikis ir šaltiniai. Medžiagų išlaidų (vienam gaminiui) prognozė. Medžiagų išlaidų prognozė. Darbo užmokesčio ir socialinio draudimo įmokų (vienam gaminiui) prognozė. Tiesioginių išlaidų (vienam gaminiui) prognozė. Tiesioginio darbo užmokesčio ir socialinio draudimo įmokų (vienam gaminiui) prognozė. Ilgalaikio turto nusidėvėjimas ir amortizacijos prognozė. Įmonės darbuotojų skaičius, jų darbo užmokestis, socialinio draudimo ir įmokos į Garantinį fondą. Netiesioginių gamybos išlaidų prognozė. Netiesioginių gamybos išlaidų paskirstymas. Vieno gaminio gamybinės savikainos prognozė. Planuojamos produkcijos savikainos prognozė. Veiklos sąnaudų prognozė. Gaminių kainos prognozė. Pelnuo (nuostolio) prognozė. PVM prognozė. Mokesčių prognozė. Pinigų srautų prognozė. Prognozuojamas balansas. Ekonominiai finansiniai rodikliai. Lūžio taškas. Literatūros sąrašas. Priedai.

Šiais laikais vis daugiau žmonių renkasi džinsus. Tai yra ne tik kasdienis drabužis, kaip buvo anksčiau. Dabar, tinkamai išsirinkus džinsus, jie gali puikiai atlikti dalykinio kostiumo, drabužio iškylai, kavinei ir šventei vaidmenį.

UAB „Džinsai“ yra naujai besikurianti moteriškų ir vyriškų džinsų gamybos įmonė. Ji savo veiklą pradės nuo 2013 m. liepos 1 d., įsikurs Vilniaus pramoniniame rajone – Naujininkuose, Šaltkalvių g. 16. Įmonės pagrindinis tikslas - gaminti kokybišką produkciją už vartotojams prieinamą kainą ir gauti kuo didesnį pelną. UAB „Džinsai“ gaminius pardavinės Lietuvoje.

  • Verslas Verslo planas
  • Microsoft Word 405 KB
  • 2013 m.
  • 50 puslapių (8099 žodžiai)
  • Kolegija
  • Tomas
  • Džinsai verslo planas
    10 - 4 balsai (-ų)
Džinsai verslo planas. (2013 m. Lapkričio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/dzinsai-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 19:31
×