Džonatanas livingstonas žuvėdra


Džonatanas livingstonas žuvėdra pagrindine mintis. Zuvedra livingstonas veikejai. Džonatanas livingstonas žuvėdra salivanas ir ciangas. Džonatanas livingstonas žuvėdra veikėjai. Livingston zuvedra turinys. Džonatanas livingstonas žuvėdra pagrindiniai veikėjai. Džonatanas livingstonas žuvėdra mokytojas. Livinstonas zuvedra situacijos aprasymas. Zuvedra planas. Džonatanas livingstonas žuvėdra planas.

Džonatanas livingstonas žuvėdra. Turinys. Tema. Pagrindinė kūrinio mintis. Problema. Kulminacija ir atomazga. Veikėjai. Džonatanas livingsonas. Aforizmai. Nežinomi žodžiai. Informacija apie autorių.

Ten, kur jis pateko, gyveno jo bendramintės žuvėdros. Jo kūnas taip pat ėmė švytėti. Džonas toliau uoliai mokėsi, o prisiminimai apie Žemę ėmė nykti. Iš pradžių jo mokytojas buvo Žuvėdra Salivanas. Vėliau jis tapo vyriausiojo mokytojo Čiango mokiniu. Jis be galo daug išmoko. Jis ėmė siekti dangaus, kuris nėra nei laikas nei vieta. Tai pasiekta tobulybė, kuri neturi ribų. Visos žuvėdros pritarė, kad Džonatanas buvo vienas iš milijono. Jis buvo be galo drąsus, žingeidus, daugelis sakė, kad dar niekad nėra matę tokios kaip jis. Žuvėdra išmoko persikelti mintimis į bet kokią vietą, ėmė šnekėti telepatiškai. Visos gerbė Livingstoną, jis padarė ypatingai didelę pažangą. Tačiau kuomet Čiangas persikėlė į aukštesnį lygį Džonatanas nuspręndė grįžti į Žemę ir išmokyti žuvėdras to, ką pats mokėjo. Iš pradžių bent padėti toms, kurios yra tokios pačios kaip ir jis pats. Jis manė, kad galbūt kur nors pasaulyje yra koks Atstumtasis, kuriam reikia pagalbos, kurios kadaise be galo reikėjo ir Džonatanui. Taigi jis tvirtai apsispręndė ir grįžo atgal. Ten netrukus sutiko Flečerį Lindą Žuvėdrą. Jam buvo nesvarbu, kad jį atstūmė, jis žinojo, kad skraidyti- tai ne tik plasnoti sparnais, persikeliant iš vienos vietos į kitą. Taigi Džonatanas nusprendė tapti jo mokytoju.

  • Lietuvių kalba Aprašymas
  • Microsoft Word 23 KB
  • 2013 m.
  • 7 puslapiai (2685 žodžiai)
  • Ieva
  • Džonatanas livingstonas žuvėdra
    10 - 4 balsai (-ų)
Džonatanas livingstonas žuvėdra. (2013 m. Balandžio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/dzonatanas-livingstonas-zuvedra.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 14:07
×