E. Bernė knygos recenzija “Žmogiškųjų santykių psichologija: Žaidimai, kuriuos žaidžia žmonės“


E. Bernė knygos“ Žmogiškųjų santykių psichologija Žaidimai, kuriuos žaidžia žmonės“ recenzija.

Mano skaityta E. Bernė knyga „Žmogiškųjų santykių psichologija: Žaidimai, kuriuos žaidžia žmonės“ paliko man įspūdį. Noriu pakomentuoti ir pabrėžti labiausiai man įsimintinas vietas, pasidalinti įspūdžiais ir pastebėjimais.

Daktaras E. Bernė parašęs daugiau kaip 30 knygų bei mokslinių straipsnių žymus JAV psichoanalitikas, sukūręs transakcinę analizę puikiai ją atskleidė savo knygoje „Žmogiškųjų santykių psichologija: Žaidimai, kuriuos žaidžia žmonės“. Šioje knygoje pateikė pagrindinius ir dažniausiai vartojamus manipuliacijos atvejus, kuriuos naudoja žmonės tarsi „žaidimus“ savo tikslams pasiekti. „Pagal „žaidimų“ teoriją bet koks socialinis bendravimas biologine prasme geriau negu jokio bendravimo, nes fizinis kontaktas palankiai veikia ne tik fizinę, fizinę ir emocinę raidą, bet ir smegenų biochemiją, padidina atsparumą ligoms“.

  • Microsoft Word 9 KB
  • 2014 m.
  • 2 puslapiai (438 žodžiai)
  • Kristina
  • E. Bernė knygos recenzija “Žmogiškųjų santykių psichologija: Žaidimai, kuriuos žaidžia žmonės“
    10 - 3 balsai (-ų)
E. Bernė knygos recenzija “Žmogiškųjų santykių psichologija: Žaidimai, kuriuos žaidžia žmonės“. (2014 m. Lapkričio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/e-berne-knygos-recenzija-zmogiskuju-santykiu-psichologija-zaidimai-kuriuos-zaidzia-zmones.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 24 d. 15:15
×