E - CRM diegimas


E - CRM diegimas. Apie produktą. Faktai. Apdovanojimai. Programos įvertinimas. Pliusai. Minusai. Funkcijų aprašymas. Prisijungiame prie platformos, nuoroda.


Diegiamas produktas yra internetinis produktas. Kadangi referatas buvo rašytas apie CRM (klientų valdymo sistemą), tai namų darbas būtent ir yra tokios sistemos diegimas ir testavimas.

Diegimo produkto pavadinimas yra Pipedrive. Ši programa vartotojų tikrai gerai vertinama. Taip turbūt yra todėl, kad ši programa yra nesunkiai naudojama, tiekėjas leidžia išsibandyti ir tik tada pirkti jei funkcionalumas juos tenkina. Būtent funkcionalumas, jo pristatymas ir analizavimas ir bus pagrindinis šio namų darbo uždavinys.

Pipedrive yra internetinis pardavimų valgymų produktas. Jis įmonėms leidžia planuoti savo pardavimų veiklą ir stebėti sandorius. Pipedrive supaprastina visus pardavimo veiksmus susijusius su potencialaus kliento sandoriu, programa labai daug prisideda kad sandoris pavyktu.

Ši programa sukurta debesų technologija. Ji yra pasiekiama visą parą, bet kurią valandą, per bet kurį įrenginį ir bet kurią naršyklę galima pasiekti šią programą.

Programoje galime matyti veiklos progresus, visų veiklų būsenas, komentrarus. Pipedrive taip pat siūlo įprastus pardavimo ataskaitų įrankius.

Andrew iš GROW Business Coaching kurio specialybė yra konsultantas, įmonėje yra 10 darbuotojų, jis išsakė tokią nuomonę:

Gavin iš 2PLUS jos specialybė rinkodaros specialistė, įmonėje dirba 2-10 darbuotojų. Šios darbuotojos atsiliepimai tokie:

Viena smulkmena tame, kad veiklos kalendorių peržiūrėdami negalima pasirinkti daugiau nei vieną kolegą.

  • Microsoft Word 768 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (894 žodžiai)
  • Universitetas
  • Lukas
  • E - CRM diegimas
    10 - 3 balsai (-ų)
E - CRM diegimas . (2017 m. Gruodžio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/e-crm-diegimas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 24 d. 04:22
×
143 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo