E. komercija


Planuojamo verslo veiklos forma. Pareigybės ir darbuotojų kiekis. Elektroninės prekybos teisinis reguliavimas Lietuvoje. Tikslinio vartotojo charakteristika.


Pagrindiniai spauskpedala.lt  konkurentai  yra xtra.lt, shop.automanas.lt, trt-shop.lt, Tanagra.lt, irp.lt, dalauta.lt. kadangi jie prekiauja tokios pat krypties prekėmis t.y. sportinių automobilių detalėmis. Visi konkurentai yra gana stiprūs, kadangi  dirba jau daugelį metų ir yra gerai įsitvirtinę rinkoje. Visose šiose internetinėse parduotuvėse vėluoja pristatymai, o sportinių detalių dažniausiai reikia labai skubiai, šioje srityje jie tampa silpni. O tai mūsų stiprioji pusė. Taip pat mūsų įmonė atlieka nemokamas konsultacijas, kurių pagalba vartotojui parenkami tinkamiausi pasiūlymai, šios paslaugos neteikia nei vieni iš konkurentų. Konkurentų siūlomų prekių dažniausia nebūna sandėlyje, o tai reiškia, kad jiems reikia užsakyti iš gamintojų arba tiekėjų, todėl pristatymo laikas dar labiau pailgėja. Mūsų įmonėje visos prekės, kurios yra matomos kataloge yra vietoje ir gali trumpiausiu laiku pasiekti klientą. Gerai įsitvirtinę konkurentai mano, kad jie yra lyderiai ir gali diktuoti rinkos kainas, deja taip nėra, mūsų prekės yra žemiausios kainos Lietuvoje, o vartotojui yra labai svarbi kaina, todėl jis visada rinksis žemiausią.

Planuojama verslo veiklos forma būtų uždaroji akcinė bendrovė – UAB, todėl kad įmonė planuoja savo veiklą vykdyti tiek internete tiek ir savo parduotuvei.

Darbuotoju reikės minimaliai, vienas darbuotojas kuris prižiūrėtų internetine parduotuve, darbuotojas kuris ruoštų užsakymu išsiuntimus, bei prekių sandėlio papildymą, taip pat reiktu darbuotojų kurie prižiūrėtu sandėlio veiklą, pardėvėjo, buhalteriu, bei vadybininku su vadovu.

  • Verslas Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 19 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 5 puslapiai (1293 žodžiai)
  • Kolegija
  • Lukas
  • E. komercija
    10 - 3 balsai (-ų)
E. komercija. (2017 m. Gegužės 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/e-komercija.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 19:23
×