E. parduotuvės logistinės sistemos tobulinimas


Įvadas. E. parduotuvės logistinės sistemos teorinė analizė. E. parduotuvės. Elektroninės logistikos suvokimo ypatumai. Elektroninio pirkimo ir pardavimo proceso organizavimas. Prekės pristatymas pirkėjui. Marketingo ir paskirstymo logistika. E. parduotuvės „Aivashop. lt“ logistinės sistemos tyrimas. Tyrimo eiga. Apklausos rezultatai. Tyrimo metodas stebėjimas. Tyrimų išvados. Pasiūlymai e. parduotuvės „Aivashop. lt“ logistiniai sistemai. Išvados. Literatūros sąrašas. Priedai.

1.Išanalizavęs teorinę dalį supažinau su elektroninės parduotuvės apibrėžimu, suvokiau kas yra elektroninės logistikos esmė, kokie bruožai ją sudaro, taip pat išsiaiškinau kaip veikia elektroninės komercijos principai, ir galiausiai sužinojau kokiais kanalais ir kaip vyksta prekės pristatymas pirkėjams.

2.Tyrimo dalyje nustačiau kaip žmonės vertina „aivashop.lt“ internetinės parduotuvės veiklą, pristatymo būdus, ar yra patenkinti prekių pristatymo laiku bei mokesčiu, taip pat buvo išsiaiškinta koks prekių atsiėmimo būdas priimtiniausias vartotojams.

3.Pateikti trys pasiūlymai remiantis teorinės analizės ir tyrimų visuma. Argumentuotai pateikta kokiomis priemonėmis būtų galima pagerinti pasirinktos e. parduotuvės logistinę sistemą. Tokiu būdu buvo įvykdytas iškeltas kursinio darbo tikslas ir uždaviniai

  • Microsoft Word 171 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 25 puslapiai (4653 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ernestas
  • E. parduotuvės logistinės sistemos tobulinimas
    10 - 6 balsai (-ų)
E. parduotuvės logistinės sistemos tobulinimas. (2016 m. Sausio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/e-parduotuves-logistines-sistemos-tobulinimas.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 07 d. 23:28
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!