Ebay ir PayPal sistemos referatas


Kas yra eBay eBay . Registravimosi pradžiamokslis. Kas yra PayPal. EBay registracija. EBay apgavystės. Atsiminkit tai. 18 Dienų. 25 Dienų. Vakaru Europa. Rytų Europa. Kitos šalys.

Ivairūs patarimai apsiperkant eBay.com puslapyje

eBay didelis,pardavėjų ten daug,apgavikų taip pat galima ten sutikti,tad niekada neskubėkit pirkti,atidžiau ivertinkit šiuos dalykus: 1.Ebay pardavėjo atsiliepimų kiekis. Labiausiai patariama pirkti iš power seller'ių, nes gausite paypal buyer protection.Nepirkit iš tokių pardavėjų kurie neturėdami nė 100 atsiliepimų jau turi pora neigiamų,su tokiais galite turėti problemų.Pats turiu virš 100 atsiliepimų kūriuos gavau per maždaug 3 metus.2. Pirkdami iš Amerikos,Kinijos ar kitų trečių šalių nepamirškit kad sumai viršijus ~75lt sumos teks mokėt pvm. o viršijus 150 euru ir muitą, jei tik yra galimybė geriau pirkti atskirai dvi prekes,nei iškart abi vienoje siuntoje pvz:Mp3 grotuvas eBay kainuoja 70lt su atsiuntimu pardavėjas iš Honkongo ,o jums jų reikia dviejų,pirkdami iškart abu sumokėsit 140lt ir Tikrai siunta bus sulaikyta muitinės.Teks mokėt 21% pvm ir dar neviskas!Lietuvos paštas už dokumetų pateikima muitinei išlups dar 14lt ! tad jusų prekės pabrangs visus 43lt ! Norint to išvenkti pirkit juos atskirai,pirkdami iš to pačio pirkėjo neskubėkit palaukit kol pirmą prekę išsiūs,tada pirkit kitą,nes pardavėjas taupydamas gali išsiusti juos vienoje siuntoje.Atsiminkit tai !3. Statydami aukcijone,nesidžiaukit kad likus 5 minutėm iki aukcijono pabaigos jus pastatę kelis dolerius už preke kurios tikra vertė 100$ laimit aukcijoną,visi pagrindiniai statymai vyksta paskutines 10sekundžių ir jei preke populiari ar kažkam reikalinga visi statymai vyksta specialiom programom, tad jusų šansai laimėt pasidaro maži,bet yra vienas bet, jei jums butinai reikia tos prekes turit statyt pačiai didžiausia galimą suma ir tada yra tikimybė kad jus laimėsit,nes paprasčiausiai net statydami su programomis daugiau niekas nepasiūlys ir prekė laimit jūs 4. Neapsigaukit o ypač tai populiaru pardavinėjant Apple gaminius kai nufotografuojama nauja gaminio dėžutė visur aprašoma to gaminio specifikacija ir pačioi apačioi smulkiom raidėm būna parašyta kad parduodama tik tuščia dežutė,dar gudresnis pardavėjas paprašo pažystamo ar turi pats kitą ebay prisijungimo vardą ,pakelia kaina ir taip būna kad tuščios dėžutės nuperkamos po 300-500$  ir šansų pinigų atgaut greičiausiai neturėsit nes pardavėjas juk parašes buvo kad parduoda tik dėžutę.Taigi, neapsigaukite.6. Visada atkreipkit dėmesy i siuntimo kaina,geriausia kai nemokamas siuntimas(Free shipping) kartais siuntimo kaina buna didesnė nei prekės,taip pardavėjai bando sutaupyti mokesčių,ir svarbiausia neapsigaukit pamatę toky užrašą "Pick up only: Free" tai reiškia kad turėsit patys nuvažiuot pas pardaveja ir pasimt prekę tiesiai iš jo namų.

  • Microsoft Word 136 KB
  • 2015 m.
  • 6 puslapiai (808 žodžiai)
  • Gytis
  • Ebay ir PayPal sistemos referatas
    10 - 6 balsai (-ų)
Ebay ir PayPal sistemos referatas. (2015 m. Kovo 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/ebay-ir-paypal-sistemos-referatas.html Peržiūrėta 2020 m. Gruodžio 03 d. 00:39
×
35 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo