„eBay“ logistika kursinis darbas


Įvadas. Logistikos bendroji koncepcija. Logistikos valdymas ir klientų aptarnavimas. Globalioji logistika. Logistikos paslaugų tiekėjai. Sandėliavimas. Išvados ir pasiūlymai. Literatūros sąrašas.


Savo darbe kalbėsime apie tai, kaip vienoje didžiausių internetinių parduotuvių ,,eBay” yra vykdoma logistika. Šiuo atveju logistikos svarbą supranta net ir tie, kurie niekad nesusidūrė ir nepagalvojo apie tarptautinę prekybą. Užtenka pagalvoti, kiek šalių, pardavėjų, pirkėjų ir prekių aprėpia ,,eBay”, kad pagalvotum kokia sudėtinga ir paini yra jų logistika.

Tikslas: aptarti logistikos bendrąją koncepciją. Šio tikslo sieksime šiais uždaviniais: palyginti pasirinktos kompanijos ir jos artimų konkurentų logistikos principus.

Tikslas: išsiaiškinti, kaip vyksta logistikos valdymas. Šio tikslo sieksime šiais uždaviniais: sužinoti, kaip vyksta prekės kelionė nuo taško A iki taško B.

Tikslas: išanalizuoti klientų aptarnavimo ypatybes. Šio tikslo sieksime šiais uždaviniais: įvertinti kokio lygio klientų apsauga vykdoma ,,eBay” politikoje.

Tikslas: ištirti, koks svetainės globalumo lygis. Šio tikslo sieksime šiais uždaviniais: surasti ir apibendrinti informaciją apie tiekėjų tinklą ir vartotojų statistiką.

Tikslas: išanalizuoti ,,eBay” partnerius. Šio tikslo sieksime šiais uždaviniais: surasti bent keletą bendradarbiaujančių logistikos įmonių ir pasidomėti jų politika ir principais.

Darbas buvo atliktas apibendrinant surinktus duomenis apie internetinę svetainę, taip pat analizavome statistinius duomenis, grafikus, lenteles.

Logistika yra veikla, apimanti žaliavų, medžiagų, produktų transformavimą laike ir erdvėje. Priešingai daugelio manymui, tai nėra tik automobilių transporto paslaugų teikimas, tačiau visa gaminio kelionė: nuo žaliavų iki vartotojo. Kiekviena įmonė turi nusistačiusi savo tam tikrą logistikos koncepciją, kuria vadovaujasi priimdama sprendimus. Tačiau viena įdomesnių logistikos atžvilgiu yra pasaulinės prekybos įmonė „eBay“, kurioje pardavėjų - ne vienas, o milijonai. Kaip ji valdo tokius didžiulius žaliavų, prekių ir pinigų srautus, nepamirštant transportavimo niuansų? Ir kaip su tuo tvarkosi jos pagrindiniai konkurentai - „Amazon“ ir „Alibaba“ grupė? Kokios yra šių įmonių vizijos, misijos ir pagrindiniai darbo principai?

„eBay“ misija - būti pagrindiniu pasauliniu tinklu, ieškant unikalių vertybių. Nesvarbu, ieškoma naujo ar panaudoto daikto, paprasto ar prabangaus, dažno ar reto, madingo ar vienetinio, tai neabejotinai galima atrasti internetinėje parduotuvėje „eBay“. Įmonė suteikia pardavėjams platformą, kurioje jie gali pardavinėti savo prekes, palaiko jų siekį augti ir plėstis. Savo sėkmę įmonė matuoja pagal savo klientų (pardavėjų) sėkmę. Tai, kas išskiria juos iš kitų, yra jų prekybos vizija, kuri yra sukurta žmonių, palaikoma technologijos ir atvira kiekvienam. „eBay“ suteikia galią žmonėms ir kuria galimybes naudodamiesi elektronine prekyba. Jie orientuojasi į žmonių įgalinimą, drąsinimą, o ne varžymąsi su jais. Jų teigimu, jie kuria stipresnius ryšius tarp pirkėjų ir pardavėjų naudodamiesi produktų kelionėmis, kurios yra greitos, mobilios ir saugios. Jie taip pat padeda jau vienam žmogui nereikalingus daiktus paversti likvidžiais pinigais.

Kaip jie dirba? „eBay“ teigimu, jų elektroninė prekyba veda juos link kažko didesnio už juos pačius. Jie dalinasi bendru keliu tam, jog sukurtų neįprastas galimybes: ekonomines, profesines ir asmenines. Kadangi jų verslas tiesiogiai siejasi su žmonėmis, darbuotojai jaučia aistrą tam, ką jie daro. Ir jie dėl to kasdien kovoja. „eBay“ įdarbina išskirtinius žmones, kurie atlieka reikšmingą darbą. Pastarasis turi apčiuopiamą poveikį žmonėms visame pasaulyje. Jie trokšta paversti nepaprastus dalykus įmanomais vienas kitam ir savo klientams. Jų teigimu, jie tai daro jau 20 metų ir yra tokie pat įsimylėję savo darbą kaip ir tada, kai įkūrė kompaniją 1995.

  • Logistika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 2776 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 21 puslapis (3234 žodžiai)
  • Universitetas
  • Saulius
  • „eBay“ logistika kursinis darbas
    10 - 3 balsai (-ų)
„eBay“ logistika kursinis darbas . (2017 m. Rugsėjo 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/ebay-logistika-kursinis-darbas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 00:26
×