Ebolos virusas referatas


Tema ebolos virusas. Karas su virusu. Ar žinote kas yra Ebolos virusas. Kuriame žemyne jis pradėjo plisti. Kas su šiuo virusu labiausiai kovoja. Kokios dvi didžiausios klaidos kovojant su šiuo virusu. Ir paprašiau pateikti savo nuomonę , kaip jie patartų kovoti su Ebola.

Šiandieninis pasaulis kupinas įvairių įvykių tiek karo zonoje, tiek ligų srityje. Kiekvienais metais pasaulyje atrandamas vis naujas arba seno viruso protrūkis, kuris pasiglemžia tūkstančius žmonių gyvybių ir dar daugiau jų būna ligų nešiotojais. Pradedant nuo XIV a. maro protrūkio visame pasaulyje, ypač, Europoje kuomet ši liga nusinešė tūkstančius gyvybių ir taip sumažino žmonių skaičių pasaulyje, vadinamo kiaulių gripo, kuris paplito po visą pasaulį ir taip pat pasiglemžė nemažą skaičių žmonių iki šiandieninio vadinamo Ebolos viruso.

Ebolos virusas – tai virusas atrastas XX a. viduryje, Centrinėje Afrikos dalyje. Šis virusas pradėjo plisti tarp žmonių lašeliniu būdu ir tarp beždžionių – oro lašeliniu būdu. Jo plitimas buvo pagrinde Afrikos ir Pietų Amerikos žemynuose. Iki šių dienų šis virusas plito įvairiose pasaulio dalyse ir buvo kuriam laikui sustabdytas, bet neseniai vėl Afrikos žemyne prasidėjo jo plitimas, kuris spėjo nusinešti netoli 3 tūkstančių gyvybių (pagrinde Afrikos Respublikos piliečių) ir tiek pat tapo žmonių šios ligos nešiotojais.

Taigi šio darbo tikslas bus išsiaiškinti kaip su šio viruso plitimu kovoja žemynai, ypač, tokie kaip Šiaurės Amerika ir Europa ir kokiu būdu yra stabdomas viruso nešiojimas jei aptinkamas pas žmogų.

Su šiuo virusu kovoja vis daugiau pasaulio valstybių, nes kas anksčiau buvo tik Afrikos problema, šiandien tapo viso pasaulio problema ir didžiųjų valstybių vadovai pradėjo rengti planus, kaip užkirsti kelią šiam baisiam, panašiam į marą virusui.

  • Microsoft Word 38 KB
  • 2015 m.
  • 9 puslapiai (1320 žodžiai)
  • Universitetas
  • Andrius
  • Ebolos virusas referatas
    10 - 3 balsai (-ų)
Ebolos virusas referatas. (2015 m. Kovo 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/ebolos-virusas-referatas.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 21 d. 03:43
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo