ECB ir EIB panašumai ir skirtumai


ECB ir EIB panašumai ir skirtumai. Darbo tikslas. Darbo uždaviniai. Europos centrinis bankas (ECB). Europos investicijų bankas (EIB). Europos centrinio banko paskirtis. Europos investicijų banko paskirtis. Ecb ir eib skirtumai. ECB ir EIB panašumai. Šaltiniai.

Išanalizuoti ECB ir EIB panašumus ir skirtumus.

Europos centrinio ir inevesiticjų bankų sampratos. Europos centrinio ir investicijų bankų paskirtys. Europos centrinio banko ir Europos investicijų banko panašumai. Europos centrinio banko skirtumai. Europos investicijų banko skirtumai. Išvados. Literatūra.

Pateikti informaciją apie Europos centrinio ir investicijų bankus. Išsiaiškinti ECB ir EIB paskirtis. Atskleisti Europos centrinio bei Europos investicijų bankų skirtumus. Aptarti Europos centrinio ir Europos investicijų bankų panašumus.

Europos investicijų bankas finansuoja valstybinius ir privačius investicinius projektus mažiau pasiturinčiuose regionuose, šalyse kandidatėse bei besivystančiose šalyse. Europos investicijų bankas finansuoja šių sričių valstybinius ir privačius investicinius projektus: Geležinkelių ir automobilių kelių tiesimo, oro uostų statybos, aplinkosaugos.

  • Teisė Skaidrės
  • MS PowerPoint 600 KB
  • 2014 m.
  • 14 puslapių (542 žodžiai)
  • Ausryte116
  • ECB ir EIB panašumai ir skirtumai
    10 - 2 balsai (-ų)
ECB ir EIB panašumai ir skirtumai. (2014 m. Kovo 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/ecb-ir-eib-panasumai-ir-skirtumai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 13:29
×