Edukologija Pamokos stebėjimas


Pamokos stebėjimas – futbolas. Pamokos stebėjimas – krepšinis.

Mokykloje kurioje atlikau stebėtojo praktiką yra didelė ir labai erdvi, trijų aukštų. Mokykloje yra sudėti dideli plastikiniai lankai, kurie sukuria mokyklai šviesia ir šiltą vidaus aplinką. Mokyklos fojė , kuris yra pirmajame aukšte yra labai erdvus. Ant sienų yra pakabinta įvairūs plakatai, kuriuose yra pavaizduota apie sveika žmogaus gyvenimą, nes mokykloje yra įkurta futbolo akademija. Prie valgyklos yra įrengtas kampelis, kuriame yra sukabinti medaliai ir taurės, kuriuos mokyklos mokiniai yra iškovoją. Fojė yra pakabintas ir didelis televizorius, kuris mokinius informuoja , kas vyks mokykloje ir kurių pamokų nebus, nes susirgus mokytoja arba ją vaduoja.

Mokyklos skambutis yra standartinis ir nepasikeitęs. Nes kitose Alytaus mokyklose yra kitoks, skambučio melodija yra renkama mokinių kiekvieną savaitę ir tai galima išgirsti įvairių dainų. Tokis skambutis buvo mano buvusioj mokykloje. Taip pat mokyklos fojė yra daug didelių kolonų, ant kuriu yra prikabinta daug veidrodžių. Tik įėjus į mokykla iškarto mokinius ir mokyklos svečius pasitinka mokyklos budinti, kurie mokyklos svečius užregistruoja į sąrašą. Tai pat ji stebi visą mokyklos teritoriją. Prie budinčios stalo yra rūšiavimo konteineriai mini padaryti, kurių nebuvo mano buvusioj mokykloj.

Mokyklos fojė taip pat yra ir mokyklos direktoriaus kabintas, dėl kurio mokiniai yra ramesni nei kitose vietose. Netoli direktoriaus kabineto yra išsidėstę ir sekretorė, buhalterė ir pavaduotojos. Prie valgyklos yra pirmosios pagalbos kabinetas. Jame dirba puiki, jauna ir linksma specialistė, kuri gali suteikti pirmąją pagalbą. Iškarto dešinėje yra kūno kultūros kabinetas, kuriame įsikūrę mokytojai.

Mokykloje yra labai erdvi valgykla, kurioje kiekvieną pertrauką, bei per laisvas pamokas renkasi moksleiviai. Tik įėjus į valgykla prie sienos yra įrenktos spintelės pasidėti daiktams. Valgykla yra nesenai suremontuota. Jos stalai yra vienodi, bet kėdės yra įvairių spalvų. Valgykloje labai skaniai maitina, didelis patiekalų pasirinkimas. Tai pat šioje mokykloje galima pietų metu pamatyti ne tik mokinius ir mokytojus, bet ir kitų Alytaus miesto įstaigos darbuotojų. Šalia valgyklos yra odontologijos kabinetas, kuriame tikrinama mokinių dantys, bet ne tik mokiniai lankosi pas odontologę, bet ir mokyklos mokinių tėveliai, nes esu girdėjas, kad Dainavos pagrindinėje mokykloje dirba labai gera ir patyrusi dantistė, kuri jau ne vienus metus yra įsikūrusi mokykloje.

Mokykloje yra ir sporto salė, kuri yra maža ir visą atrenovuota, su nauju inventorium ir naujom rūbinėmis ir dušais, kriauklėm. Kaip buvom jau ir minėjas, kad mokykloje yra įsteigta futbolo akademija, tai prie mokyklos yra pastatytas visiškai naujas futbolo stadionas, kuris yra aptvertas tvora ir stebimas vaizdo kameromis. Į kurį tik gali įeiti mokyklos mokiniai.

  • Kūno kultūra Aprašymas
  • Microsoft Word 19 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (2425 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ernestas
  • Edukologija Pamokos stebėjimas
    10 - 5 balsai (-ų)
Edukologija Pamokos stebėjimas. (2016 m. Sausio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/edukologija-pamokos-stebejimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 00:01
×