Efektyvūs pardavimai darbe su klientais


Įvadas. Rinkos dalyviai ir jų pažinimas. Prekių asortimento formavimas. Vartojimo prekių skirstymo grupės. Prekių asortimento formavimas. Bendravimas su klientais. Senos ir naujos darbo su klientais nuostatos rinkoje. Asmenybių tipai. Bendravimas su klientais. Išvados. Ačiū kad išklausėte.

Darbo objektas – Efektyvūs pardavimai darbe su klientais. Darbo tikslas – Išanalizuoti efektyvių pardavimų esmę darbe su klientais. Darbo uždaviniai: Išsiaiškinti Rinkos dalyvius ir jų pažinimą; Išnagrinėti prekių asortimento formavimą. Išanalizuoti bendravimą su klientais. Darbo metodai: informacinių šaltinių analizė.

Rinkos dalyvių skirstymas yra toks: pagal kontaktinę savo produkcijos realizavimo auditorijos sudėtį; pagal atskiras gaminamas ar realizuojamas prekes ir paslaugas; pagal veiklos rūšis; pagal vykdomas tarptautines operacijas; pagal teikiamas paslaugas pagal susitarimų pobūdį ir vykdomas gamybos ir infrastruktūros, komercines ir finansines funkcijas.

Išsaugoti nuolatinius vartotojus daug svarbiau nei pritraukti naujus, nes: Tokie vartotojai ilgam išlieka ištikimi pasirinktam įmonės ar prekės ženklui, Įsigyja ne tik esamą produkciją bet linkę pirkti ir naują produkciją, Gerai atsiliepia tiek apie įmonę, tiek apie jos produkciją, Nekreipia dėmesio į konkuruojančių įmonių reklamą ir nėra labai jautrūs kainų lygiui, Pateikia įmonei naujų idėjų dėl prekių ir paslaugų, Sandorių išlaidos, susijusios su pastovių vartotojų aptarnavimu, žymiai mažesnės nei susijusios su naujais pirkėjais ir klientais, stabilūs dalykiniai ryšiai nereikalauja naujų ar papildomų kaštų.

Tikslinė rinka į kurią orientuojasi pardavėjas skirstoma į: Pirminę; Antrinę; Likusią.

Prekybos įmonės pirkėjais laikomi tie asmenys ar įmonės, kurie per tam tikrą laikotarpį nors vieną kartą pirko jos prekybos objektuose. Reikia skirti: Nuolatinį pirkėją; Nenuolatinį pirkėją; Atsitiktinį pirkėją.

  • MS PowerPoint 674 KB
  • 2016 m.
  • 24 puslapiai (1085 žodžiai)
  • Kolegija
  • Studente
  • Efektyvūs pardavimai darbe su klientais
    10 - 9 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Efektyvūs pardavimai darbe su klientais. (2015 m. Gegužės 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/efektyvus-pardavimai-darbe-su-klientais.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 17 d. 16:41
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo