Egipto civilizacija pristatymas (2)


Egipto civilizacija. Geografinė padėtis, miestai Gamtinės sąlygos Žymiausios asmenybės Verslai. Egipto geografinė padėtis. Egiptas yra šiaurės. Faraonas – dievas tarp žmonių. Funkcijos kurias turėjo atlikti faraonas Vyriausiojo žynio pareigas Sprendė karo ir taikos klausimus Rūpinosi. Visuomenė ir valstybė. Senovės egiptiečių visuomenė buvo hierarchinė skirstėsi į tam tikras žmonių grupes. Senovės Egipto kasdienybė. Namai buvo. Egiptiečių tikėjimas. Svarbiausi senovės Egipto. Faraonų kapavietės. Senovės karalystės laikotarpiu. Raštas ir raštininkai. Senovės egiptiečių raštas- hieroglifai. Mokslas ir menas. Medicina egiptiečiai mediciną išmanė puikiai.

Geografinė padėtis, miestai Gamtinės sąlygos Žymiausios asmenybės Verslai, gyvenimo būdas Religija Pasiekimai Raida.

Egiptas yra šiaurės rytų Afrikoje. Šiaurėje yra Viduržemio jūra, pietuose - Nubija, vakaruose – Libijos dykuma, rytuose – Arabijos dykuma, Raudonoji jūra. Per Egiptą teka didžiausia pasaulio upė – Nilas. Gamtinės sąlygos: Egipte yra karšta, sausa, iškrenta labai mažai kritulių. Nilas patvinsta liepos mėnesį, vanduo pakyla 10m. Po potvynio lieka derlingas dumblas.

Namai : buvo statomi iš molio ir dumblo. Namo vidų apšviesdavo aliejinėmis lempomis. Baldus pynė iš meldų ir nendrių. Šeima : merginos ištekėdavo 12 metų, o vaikinai vesdavo 15 metų. Žmona prižiūrėjo namus, auklėjo vaikus, gamino maistą ir siuvo drabužius. Vyrai dirbdavo laukuose ar dirbtuvėse. Vargingose šeimose moterys padėdavo vyrui.

  • Istorija Skaidrės
  • MS PowerPoint 74 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (365 žodžiai)
  • Kotryna
  • Egipto civilizacija pristatymas (2)
    10 - 8 balsai (-ų)
Egipto civilizacija pristatymas (2). (2015 m. Gruodžio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/egipto-civilizacija-pristatymas-2.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 17:55
×