Egzistencializmas: būties klausimas šiuolaikinėje visuomenėje


Egzistencializmas būties klausimas šiuolaikinėje visuomenėje. Literatūros sąrašas.


Šiuolaikinėje visuomenėje būties problema yra viena iš pagrindinių. Pats būties klausimas yra artimas svarbiausioms žmogaus gyvenimo problemoms, pasirinkimams, nuo kurių priklauso tolesnis mūsų gyvenimas. Užduodami klausimus, tokius kaip „būti ar nebūti“, žmonės pasineria į filosofijos pasaulį, ieškodami atsakymų į iškeltus klausimus. Tačiau ne visada galima atrasti atsakymų į savo klausimus, nes yra tokių, kuriuose vis dar slypi tam tikros paslėptos mintys. Būties klausimas turi tokį paslaptingumą, kad iki šiol neduoda ramybės visų laikų mąstytojams. Tikėtina, kad jeigu žmogus įmintų būties paslaptis, jis gebėtų pasiekti visišką savo sielos ramybę ir taptų laisvas. Taigi, ugdymo dėka individas gali labiau pažinti ne tik save, bet ir aplinkinį pasaulį bei galu gale padaryti svarbiausią savo gyvenimo pasirikimą.

Egzistencializmas – yra man artimiausia ugdymo koncepcija, kadangi nuo pačios vaikystės mane visą laiką domino klausimai, susieti su žmogaus gyvenimo prasme ir būtimi. Pats žmogus ateidamas į šį pasaulį pradeda savo gyvenimą tarsi tuščią knygą, bandydamas po truputį rašyti savo gyvenimo istoriją. Tačiau laikui bėgant žmogus susiduria su tam tikromis problemomis, kai jis galutinai palūžta nebežinodamas ką toliau daryti.

  • Microsoft Word 22 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 7 puslapiai (804 žodžiai)
  • Universitetas
  • Agnesa
  • Egzistencializmas: būties klausimas šiuolaikinėje visuomenėje
    10 - 7 balsai (-ų)
Egzistencializmas: būties klausimas šiuolaikinėje visuomenėje. (2016 m. Kovo 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/egzistencializmas-buties-klausimas-siuolaikineje-visuomeneje.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 07:08
×