Egziuperi Mažasis princas “Vienintelė vertybė žemėje žmogaus ryšys su žmogumi”


Mažasis princas aprašymas. Mazasis princas rasinys. Mažasis princas analizė. Rasinys apie mazaji princa. Mažasis princas interpretacija. Mazasis princas vertybes. Rasinys mazasis princas. Mazojo princo analize. Egziuperi mazasis princas analize. Mažasis princas pagrindinė mintis.

Vienintelė vertybė žemėje žmogaus ryšys su žmogumi. Bendravimas yra žmonių sąveika, kai apsikeičiama mintimis, emicijomis, susipažįstama ir pasiekiama socialinio bendrumo. Antuanas de Sent – Egziuperi teigė: “vienintelė vertybė žemėje žmogaus ryšys su žmogumi”, šį teiginį rašytojas išplėtojo knygoje “Mažasis Princas".

Bendravimas yra žmonių sąveika, kai apsikeičiama mintimis, emicijomis, susipažįstama ir pasiekiama socialinio bendrumo.

Antuanas de sent – egziuperi teigė: vienintelė vertybė žemėje žmogaus ryšys su žmogumi , šį teiginį rašytojas išplėtojo knygoje mažasis princas’. Šioje pasakoje veikėjai yra simboliniai, kiekvienas jų įprasmina kažkokia žmonių grupę. Kiekvienas žmogus su kažkuo bendrauja. Bendrauja su pinigais, žvaigždėmis, knygomis, bet tokios bendravimo rūšys yra nepilnavertės, tada žmogus negyvena tikrojo gyvenimo, jis paprasčiausiai egzistuoja. Raįytojas aprašo daugybe egzistuojančių žmonių. Tai karalius, kuris norėjo kažkam vadovauti, įsakinėti, bet nebuvo aplinkui žmonių, nebuvo kam klausyti įsakymų. Tuščiagarbis troško sulaukti plojimų, bet taip pogi nebuvo kam ploti. Girtuoklis gėrė iš neturėjimo ką veikti. Jis neturėjo su kuo bendrauti, išsakyti savo džiaugsmus ir nuoskaudas. Biznierius nematydamas aplinkui žmonių bendravo su skaičiais, bet, deja, jie jam nieko negalėjo atsakyti.

  • Microsoft Word 3 KB
  • 2010 m.
  • 1 puslapis (390 žodžiai)
  • Mokykla
  • Liudas
  • Egziuperi Mažasis princas “Vienintelė vertybė žemėje žmogaus ryšys su žmogumi”
    7.6 - 5 balsai (-ų)
Egziuperi Mažasis princas “Vienintelė vertybė žemėje žmogaus ryšys su žmogumi”. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/egziuperi-mazasis-princas.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 19 d. 03:25
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo