Einamasis kelio remontas


Einamasis remontas. Vidutinis remontas. Kapitalinis remontas. Plyšių remonto būdų ir įrenginių parinkimas. Plyšio prapjovimas, valymas ir džiovinimas. Gatvių ir šaligatvių priežiūra vasarą. Kelio statinių priežiūra. Pastatų ir kelio juostos priežiūra. Žemės sankasos ir vandens nuleidimo įrenginių remontas. Paviršiaus apdorojimas remontuojant asfaltbetonio dangas. Bendrosios nuostatos. Paruošiamieji darbai.

Suremontuojamos žemės sankasos, vandens nuleidimo sistemos. Sutvarkomi ir apsėjami pylimų bei iškasų šlaitai, sutvarkomi kelkraščiai. Jeigu danga betoninė, tai suremontuojamos įpjovos ir plyšiai. Jeigu kitokio tipo – užtaisomos atsiradusios duobės, vėžės, pakeliami nusėdę bordiūrai, atstatomas juodųjų dangų paviršiaus šiurkštumas. Ant organinėmis rišamosiomis medžiagomis apdorotų skaldos ar žvyro dangų paskleidžiamos skaldos išlakos ar smulkus žvyras. Kad nedulkėtų, dangą galima apdoroti skystais bitumais ar įvairių druskų tirpalais. Žvyrkelių ir gruntkelių dangos profilis ištaisomas nededant naujų medžiagų. Atliekami kiti smulkūs darbai, kelio dangos ženklinamos nitrodažais, dažomi kelio statiniai, šienaujami kelkraščiai, šlaitai, grioviai ir kt.

  • Microsoft Word 40 KB
  • 2013 m.
  • 16 puslapių (4408 žodžiai)
  • Universitetas
  • Martynas
  • Einamasis kelio remontas
    10 - 3 balsai (-ų)
Einamasis kelio remontas. (2013 m. Gegužės 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/einamasis-kelio-remontas.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 05 d. 08:38
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo