Ekologija, globalinis atšilimas, vėžys


Globalinis atsilimas referatas. Globalinis atsilimas skaidres. Globalinis klimato atsilimas skaidres. Ekologija skaidres. Ekologija -klimato atsilimas. Rasinys globalinis atsilimas. Globalinis atsilimas referatai. Darbas apie globalini atsilima skaidres. Ekologijos referatas globalinis atšilimas. Ekologija referatas.

Kas yra ekologija? Gyventi ekologikai: madinga, svarbu ir lengva. Tarša žudo žmones. Auksas gražu, bet nuodinga. Be ekologijos mums gresia globalinis atšilimas. Globalinio atšilimo paskemės. Globalinio atšilimo metu į žemę patenkantys ultravioletiniai spinduliai sukelia vėžį. Kas yra vėžys. Vėžio stadijos. Vėžio rūšys?

Pastaruoju metu, padaugėjus gamyklų, automobilių ir pan. kiekiui, žemėje gerokai padidėjo teršalų kiekis. Daugiausia tai lemia išmetamos kenksimgos (tokios kaip anglies dioksidas, freonas...) dujos. Per jas planeta darosi užteršta, o užterštas oras žudo žmones, niokoja gamtą ir kelia žemei pavojų. Viso to bent iš dalies galima išvengti gyvenant ekologiškai.

Daugelis mano, kad gyventi ekologiškai – beprasmiška, sunku ar nuobodu. Bet taip nėra. Eologiškai gyventi pastaruoju metu pasidarė... madinga! Net žymiausios pasaulio žvaigždės perka ekologiškus produktus, važinėja dviračiais ir nešiojasi su savimi ekologiškus maišelius, kurių nesunkiai galima rasti beveik visuose Lietuvos prekybos centruose. Ekologiški produktai brangesni, bet jie natūralūs ir nekenkentys gamtai. Mes taip pat galime gyventi ekologiškai. Štai keletas būdų: naudoti saulės energiją, tausoti vandenį, naudotis viešuoju transportu ar dviračiu, maisto atliekas panaudoti kompostui – natūralioms trąšoms ir t.t. Taip darydami, mažinsime ir taip didelį žmonių mirtingumą bei tikrai daug prisidėsime prie švarios žemės.

  • Biologija Referatas
  • Microsoft Word 3201 KB
  • 2016 m.
  • 11 puslapių (613 žodžiai)
  • Mokykla
  • Laima
  • Ekologija, globalinis atšilimas, vėžys
    10 - 3 balsai (-ų)
Ekologija, globalinis atšilimas, vėžys. (2012 m. Gegužės 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/ekologija-globalinis-atsilimas-vezys.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 07:08
×