Ekologija ir žmogaus sauga


Ekologija ir žmogaus sauga. EKO MADA. Eko mada – tai drabužių kūrimas ir siuvimas. Eko mados pranašumai. „Ekologiško“ drabužio gamyboje nenaudojami jokie kenksmingi chemikalai bei dažai. Pasiūla. Drabužių iš natūralių audinių pasiūla iš tiesų didėja. Tinkamiausios medžiagos. Kanapės. Iš kanapės pluošto pasiūti drabužiai patvarūs ir ilgai nešiojami. Vilna. Vilnos tekstūra yra labai įvairi – nuo pūkuotos. Organinė medvilnė. Medvilnė labai plačiai naudojama tekstilės gamyboje. Sojos šilkas. Didelis baltymų kiekis, esantis šios rūšies pluošte. Bambukas. . Bambuko pluoštas yra plonas, tačiau patvarus ir ilgalaikis. Linas. Natūraliai išaugintas lino pluoštas yra visiškai nekenksmingas ir nepavojingas žmogaus sveikatai. Natūrali oda. Odą galima taip pat priskirti prie ekologinių audinių. Šilkas. Šilko pluoštas, pasižymi labai geromis higieninėmis savybėmis (leidžia odai kvėpuoti. Viskozė. Viskozę galima laikyti natūralia. Ženklai žymintys audinio ekologiškumą. Mado žala aplinkai. Proc. visų pesticidų, naudojamų visame pasaulyje. Pradėkime nuo savęs. Pirkime kokybiškus natūralius. Mainykimės drabužiais. Deja, natūralaus audinio drabužiai ne visiems įperkami. Skalbkite mažesnėje nei.

„Ekologiško“ drabužio gamyboje nenaudojami jokie kenksmingi chemikalai bei dažai. Iš natūralių audinių pasiūti drabužiai gali būti nešiojami labai ilgą laiką. „ Ekologiški “ drabužiai ar avalynė negali gimti skurdžiuose ir sveikatai pavojingose siuvyklose. Odiniams drabužiams gaminti gali būti naudojama tik gyvūno, kuris mirė natūralia mirtimi oda. Natūralūs audiniai leidžia odai kvėpuoti, todel juos ypač patogu dėvėti kai lauke karšta. Drabužiai gaminami iš natūralių medžiagų tinka alergiškiems žmonėms.

Drabužių iš natūralių audinių pasiūla iš tiesų didėja. Šiandien jų galima įsigyti ne tik internetinėse parduotuvėse. Vis dažniau pastebimos atsidarančios specializuotos krautuvėlės.

Vilna. Vilnos tekstūra yra labai įvairi – nuo pūkuotos, storos iki labai lengvos ir plonos – todėl yra dažnai naudojama drabužių pramonėje.

Pirkime kokybiškus natūralius audinius. Jie ne tik nekenkia sveikatai, bet ir yra žymiai ilgaamžiškesni, taigi mažiau drabužių atsidurs sąvartynuose.

  • Ekologija Skaidrės
  • MS PowerPoint 1589 KB
  • 2014 m.
  • 19 puslapių (587 žodžiai)
  • Ekologija ir žmogaus sauga
    10 - 1 balsai (-ų)
Ekologija ir žmogaus sauga. (2014 m. Birželio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/ekologija-ir-zmogaus-sauga.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 08:43
×