Ekologija vartotojui


Pagrindinis puslapis. Turinys. Ekologijos samprata ir reikšmė. Ekologiškų produktų skiriamieji požymiai. Ekologiški produktai (pateikti 10 pavyzdžių ir apibūdinti). Ekologiškos gyvensenos požymiai. Ekologijos vystymo tendencijos. Literatūra.

teisės aktus pagamintas produktas. Tie kas nori vadinti produktą „ekologišku“ turi atitikti

1.Ekologiškas medus- netik maisto produktas , bet ir naudojamas kaip vaistinė priemonė.

2.Grūdinės kilmės duona – sudedamosios dalys : nesmulkinti grūdai , sėmenys , sėlenos , saulėgrąžos ir ekologiškas duonos raugas.

3. Daržovės – užaugintos natūraliomis trąšomis, be jokių chemikalų ir augintos natūraliomis sąlygomis.

4.vaikiškos košelės – pagamintos iš pieno ir laktozės pakaitalų kurių sudedamos dalys yra : natūralus pieno baltymai , grūdinės kilmės augalai, bei džiovinti vaisiai.

5. Kosmetikos priemonės- gaminamos iš natūralių gamtoje išaugintų augalų , žolių ar grūdinės kilmės augalų.

6. arbatžolės- augintos natūralioje aplinkoje užaugintos be jokių spec. Trąšų, naudingos netik paprastai arbatai gaminti , bet ir gydyti įvairias ligas.

7. vaistažolės- augintos be chemikalų , be priemaišų, maišomos su natūraliais produktais bei jų pakuotės stengiamos gaminti iš natūralių produktų. Taip pat renkamos ir ligoms gydyti.

8.buitinės priemonės (valikliai, techninės priemonės ir kt.)- gaminamos iš ekologiškai perdirbtų priemonių ar senų prietaisų.

9. kruopos ir grūdiniai produktai- gaminami iš natūraliai ūkiuose užaugintų grūdų.

10. ekologiški pieno milteliai- gaminami iš augalinės kilmės natūralių produktų , be priemaišų ir tik su natūraliu pienu.

  • Ekologija Referatas
  • Microsoft Word 461 KB
  • 2014 m.
  • 8 puslapiai (1089 žodžiai)
  • Gerda
  • Ekologija vartotojui
    10 - 3 balsai (-ų)
Ekologija vartotojui. (2014 m. Sausio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/ekologija-vartotojui.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 04:52
×