Ekologija vertimas iš lietuvių į rusų


Rusu k laiskas draugui apie problema. Rusu laiskas apie ekologija. Ekologija rusu kalba. Rusijos ekologija. Lietuvos ekologija rasinis. Anglu rasinys apie ekologija. Laiskai rusu kalba. Rusu referatas apie ekologija. Projektas ekologija rusiskai. Dialogas apie ekologija.

Tekstas apie ekologija, vertimas iš lietuvių kalbos į rusu

Kasdien susiduriame su įvairiomis ekologinėmis problemomis. Teršimas vanduo, oras ir dirvožemis. Viena didžiausių problemų yra oro tarša. Tūkstančiai gamyklų kasdien į orą paleidžia didžiulius kiekius gamtai kenksmingų dūmų. Taip pat prie taršos prisideda ir mūsų vairuojami automobiliai. Visi šie kenksmingi teršalai susikaupia debesyse ir virsta rūgščiuoju lietumi. Nuo tokio lietaus labai nukenčia gamta. Ima džiūti įvairūs augalai, o ežerai ir upės tampa tokie rūgštūs kad juose mažėja žuvų kiekis.

Taip pat didžiulė problema yra ozono skylės didėjimas. To priežastis yra didžiulis teršalų kiekis ore,

kuris skatina klimto šiltėjimo procesą.

Norint apsaugoti save ir mus supantį pasaulį privalome mažinti į aplinką patenkančius teršalų kiekius, ir stengtis kuo labiau tausoti gamtą.

  • Microsoft Word 4 KB
  • 2013 m.
  • 1 puslapis (232 žodžiai)
  • Dovilerbv
  • Ekologija vertimas iš lietuvių į rusų
    10 - 1 balsai (-ų)
Ekologija vertimas iš lietuvių į rusų. (2013 m. Vasario 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/ekologija-vertimas-is-lietuviu-i-rusu.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 06 d. 17:53
×
117 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo