Ekologinės gyvenvietės


Ekologiskos gyvenvietes lietuvoje. Ekologinių gyvenviečių sarašas. Ekologinė vizija mieste. Pasaulio gyvenvietes referatas. Ekologisku gyvenvieciu analize. Gyvenvieciu tipai skaidres. Ekologiškų gyvenviečių kriterijai. Gyvenvieciu tipai, skaidres. Ekologinis miestas referatas. Ekologines problemos mieste skaidres.

Įvadas. Miestų plėtra, nuo darnos iki beribio chaoso. Ekologinės gyvenvietės. Pagrindiniai kriterijai keliami ekologiniams miestams. Ekologinių gyvenviečių projektavimas. Miestas, vertas ekologiško arba darnaus miesto vardo. Gyvuojančios ekologinės gyvenvietės. Eko-miesto koncepsija ir architektūros vizijos. Išvados. Literatūros sarašas.

Į supančią aplinką žmonės privalo pradėti žiūrėti iš platesnės prizmės. Negalima gamtos įsivaizuoti, tik kaip medžių, bičių ir drugelių pasaulio, o miestų kaip didžiausią jos priešą. Nes Šiandien daugiau nei pusė pasaulio žmonijos gyvena miestuose. Miestas - tai civilizacijos sinonimas, o žodis civilizacija neigiamų prasmių mūsų galvose dažniausiai nesukuria. Taigi gamta ir miestas turi tarpusavyje neišvengiamai derėti, gamta turi supti žmogų visur, kuri jis gyvena, dirba. Ji netuti būti kažkas atskira, gamta turi tapti miesto gyvenimo dalimi.

Siekdami sukurti sveiką aplinką sau ir savo vaikams, bendraminčiai įvairiose pasaulio vietose buriasi į bendruomenes ir kuria ekologines gyvenvietes. Todėl darbo tikslas supažindinti su ekologiškais miestais, jiems keliamais kriterijais, pateikti jau įkurtų ekologinių gyvenviečių pavyzdžių bei supažindinti su ateityje numatomais projektais.

  • Aplinka Referatas
  • Microsoft Word 281 KB
  • 2012 m.
  • 14 puslapių (2709 žodžiai)
  • Urte
  • Ekologinės gyvenvietės
    10 - 1 balsai (-ų)
Ekologinės gyvenvietės. (2012 m. Gegužės 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/ekologines-gyvenvietes.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 11:39
×