Ekologinės problemos yra pernelyg išpūstos


Globalines ekologines problemos. Ekologinės problemos rašinys. Aktualiausios ekologines problemos. Globalines ekonomines problemos. Kraštovaizdžio ekologijos problemos. Ekologines problemos ir aplinkos apsauga. Referatas aplinkosaugos problemos. Ekologines problemos lietuvoje ivadas. Globalines ekologines pproblemos. Ekologines problemos ivadas.

Ekologinės problemos yra pernelyg išpūstos. Įvadas – ekologija. Neteisingai vartojamas žodis. Šiltnamio efektas. Atogrąžų miškų naikinimas. Galutinė stotelė – jūra. Ekologija ir gamtos apsauga lietuvoje: dabartis ir perspektyvos. Vandens apsauga. Oro apsauga. Dirvožemio apsauga. Buitinių atliekų tvarkymas. Apsauga nuo fizinės taršos. Gamtinių išteklių ir kraštovaizdžio apsauga. Išvados - kokia turėtų būti aplinkos apsaugos ir ekologijos ateitis? Literatūros sąrašas.

Ekologinės problemos yra viena aktualiausių šių laikų temų. Apie jas nuolatos kalbama, bet manau ekologinės problemos nėra išpūstos, nes jos yra labai svarbios kiekvienam iš mūsų.

Vienas pagrindinių tikslų turi būti vieningos ir paprastos aplinkos apsaugos įstatymų sistemos sukūrimas. Šiuo metu beveik visos galiojančios aplinkos kokybės normos yra paveldėtos iš buvusios Sovietų Sąjungos. Reikia pereiti nuo kovos su pasekmėmis prie kovos su priežastimis.

Turėtų būti naudojamos ir ekonominės priemonės, kurių tikslas - skatinti teršėjus mažinti teršalų kiekį, diegti taršos prevencijos priemones, tausoti gamtinius išteklius. Ekonominės priemonės - tai mokesčiai už taršą, vartotojų mokesčiai, mokesčių sumažinimas, paskolos.

Labai didelį vaidmenį vaidina visuomenės informavimas ir švietimas. Šiuo metu trūksta tinkamos mokymo medžiagos ekologiniam švietimui organizuoti, visuomenė per mažai domisi aplinkos apsaugos problemomis, net ir ten, kur teršimas turi tiesioginės ir rimtos įtakos žmonių sveikatai. Ateityje to neturėtų būti.

Saugoti gamtą ir viską kas mus supa, pasistenkti išlaikyti ir net pagerinti Lietuvos, savo miesto ar kaimo ekologinę būklę. Pasitemti ir padėti pasauliui išlikti švariam ir nepakenktam žmonių.

  • Microsoft Word 21 KB
  • 2012 m.
  • 12 puslapių (2365 žodžiai)
  • Kolegija
  • Martyna
  • Ekologinės problemos yra pernelyg išpūstos
    10 - 3 balsai (-ų)
Ekologinės problemos yra pernelyg išpūstos. (2012 m. Spalio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/ekologines-problemos-yra-pernelyg-ispustos.html Peržiūrėta 2020 m. Kovo 29 d. 06:48
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo