Ekologinio švietimo svarba


Ekologinio švietimo svarba. Skleisti ir ugdyti ekologinį švietimą. Projektai ir akcijos. Vienas iš populiariausių ir žinomiausių projektų yra „DAROM“. 1000 PROJEKTŲ – tai projektas apjungiantis visus Lietuvos žmones. Projektas „Mes rūšiuojam“ . Gamintojų ir Importuotojų Asociacijos. Už išrūšiuotas ir priduotas atliekas mokyklos. Projektai mokymo įstaigose. Paskutiniu metu dauguma projektų vyksta ikimokyklinėse ir priešmokyklinėse grupėse. Projektas „Mokau rūšiuoti“. Vyresniųjų klasių moksleiviai vyko į darželius ir priešmokyklinukus mokė rūšiuoti vesdami teatralizuotus renginius. Projektas – Eko karta. Iniciatyva „Žalia pėda“ vienija Lietuvos ugdymo įstaigas (darželius. Projekto metu vaikai dalyvauja veikloje ne tik savo mokyklos teritorijose. Literatūros šaltiniai.


Skleisti ir ugdyti ekologinį švietimą; Kurti projektus, akcijas, seminarus, kad apimti kuo daugiau žmonių; Bendradarbiauti ir savanoriauti įstaigose, gatvėse ir su žmonėmis;.

Vienas iš populiariausių ir žinomiausių projektų yra „DAROM“. Tai visuomeniniais pagrindais paremta organizacija, kurioje atsispindi pagrindiniai veiklos akcentai: APLINKOSAUGA, PILIETIŠKUMAS ir SAVANORYSTĖ. DAROM organizacija vyksta nuo 2008m., tad jubiliejaus proga 2018 metais balandžio 22d., vyks ne tik kasmetinė akcija, bet ir startuos 1000 projektų idėjos realizavimas, siekiant pagerbti nepriklausomos Lietuvos šimtmetį.

Paskutiniu metu dauguma projektų vyksta ikimokyklinėse ir priešmokyklinėse grupėse. Manau tai yra teisinga, nes jeigu nuo mažumės rodysime vaikams kaip saugoti, puoselėti ir mylėti gamtą, augalus bei gyvūnus jie užaugs mokėdami nešiukšlinti gamtoje, rūšiuoti atliekas, rūpintis gyvūnais, puoselėti gamtą, augalus ir kt. Be to mažieji netiesiogiai daro įtaką tėvų aplinkosauginiam sąmoningumui.

  • Ekologija Skaidrės
  • MS PowerPoint 3825 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (470 žodžiai)
  • Kolegija
  • Monika
  • Ekologinio švietimo svarba
    10 - 2 balsai (-ų)
Ekologinio švietimo svarba. (2017 m. Spalio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/ekologinio-svietimo-svarba.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 18:27
×