Ekologinis turizmas skaidrės


Ekologinis turizmas. Darbo tikslas. Paaiškinsime, kas yra ekologinis turizmas. Tai aplinką tausojantis keliavimas ir lankymasis gamtinėse teritorijose. Pagrindiniai ekologinio turizmo principai. Domėtis lankomos šalies kultūra ir istorija. Išsinešk tik prisiminimus, palik tik kojų pėdsakus. Nauda gamtai. Vietos gyventojai skatinami saugoti aplinką. Ekonominė ir socialinė nauda. Sukuriama darbo vietų. Ekologinio turizmo galimybės. Ekologinį turizmą plėtojančių šalių logotipai. Ekologinio turizmo vystymasis Lietuvoje. Išvada. Ekologinis turizmas – viena iš pagrindinių turizmo šakų. Klausimai. Išvardinkite kelias šalis, kurios plėtoja ekologinį turizmą. Šaltiniai.


Morta Šantaraitė ir Simona Žemaitaitytė, IIg4. 2016-03-18.

Paaiškinsime, kas yra ekologinis turizmas, jo principai; Pakalbėsime apie ekologinio turizmo apimančias sritis, naudą gamtai; Susipažinsime su ekologinį turizmą plėtojančių šalių logotipais.

Tai aplinką tausojantis keliavimas ir lankymasis gamtinėse teritorijose, kurio tikslas - pažinti, patirti, pasidžiaugti gamta bei kultūrinėmis vertybėmis, o ne jas išnaudoti.

Vietos gyventojai skatinami saugoti aplinką; mažėja nykstančių rūšių medžioklė, nes jos saugomos, rodomos turistams; skatinama mažiau naudoti iškastinio kuro, nes turistai keliauja pėsčiomis, valtelėmis, valgo vietinį maistą; turistai šiukšles surenka ir taip prisideda prie švaresnės gamtos.

Ekologinis turizmas – viena iš pagrindinių turizmo šakų, kuri yra orientuota į ekologišką keliavimo būdą, kurio metu stengiamasi kuo mažiau paveikti natūralią aplinką.

  • Geografija Skaidrės
  • MS PowerPoint 5312 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 24 puslapiai (316 žodžiai)
  • Morta
  • Ekologinis turizmas skaidrės
    10 - 4 balsai (-ų)
Ekologinis turizmas skaidrės. (2016 m. Gegužės 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/ekologinis-turizmas-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 20:44
×