Ekologinis ugdymas privalomas visiems mokiniams


Ekologinio ugdymo nauda. Ekologinis ugdymas literaturos. Ekologinio ugdymo literatura. Referatas apie ekologinio. Ekologinis ugdymas turi būti privalomas. Ekologinis ugdymas referatai. Ekologinis ugdymas mokyklose. Ekologinio ugdymo problemos. Ekologinis ugdymas turetu buti privalomas visiems mokiniams. Ekologinis ugdymas nominacijos.

Įvadas. Kas yra ekologinis ugdymas? Gamtosaugines mokyklos,jų veikla. Ekologiniai centrai. Ekologinio ugdymo nauda. Išvados. Literatūros sąrašas. Anksčiau žmogaus ir gamtos ryšiai buvo tampresni. Tai rodo ne tik liaudies kūryba,senovės lietuvio gyvenimo budas,meninikų ir rašytojų kūriniai,bet apie tai byloja ir lietuvos pedagogų darbai,kuriuose vystoma mintis,kad gamta-tiesiogine vaiko ugdytoja. Prieštaravimai tarp žmogaus veiklos ir gamtos, tapo viena iš aktualiausių socialinių problemų. Pedagogų tikslas,išmokinti vaikus stebėti gyvą gamtą,žaidžiančią,kupiną džiaugsmo. Patirtas pažinimo džiaugsmas pasklinda po mokyklas ir vietos bendruomenes. Tam reikia tiek nedaug,kad rastūsi būtiškosios,ne vartotojiškos orientacijos žmonių,kurie pasak e. Fromo”pasikliauja tuo,kad jie yra,kad jie gyvi ir kad gims kažkas nauja,jei tik jie išdrys leisti viskam būti ir į tai atsiliepti. ”.
  • Microsoft Word 11 KB
  • 2012 m.
  • 9 puslapiai (919 žodžiai)
  • Kolegija
  • Olivija
  • Ekologinis ugdymas privalomas visiems mokiniams
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Ekologinis ugdymas privalomas visiems mokiniams. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/ekologinis-ugdymas-privalomas-visiems-mokiniams.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 19 d. 18:33
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo