Ekologinis ūkininkavimas Ekologinis žemės ūkis kursinis


Įvadas. Augalinkystė ir Gyvulinkystė. Ūkio išplanavimas. Klimatas Lietuvoje. Lietuvos klimatinai rajonai. Dirvožemis. Dirvožemio derlingumo didinimas agrotechninėmis priemonėmis. Pasaulio humuso kiekis. Humusas – pagrindinis dirvos derlumo faktorius. Pagrindinis humuso šaltinis – organinės medžiagos dirvoje. Dirvos dirbimas mažina humuso kiekį. Sėjomaina – pigiausia priemonė humusui didinti. Lietuvos apskričių ir administracinių rajonų žemės ūkio naudmenų našumo įvertinimas. Hidroterminis koeficientas (HTKAugalininkystė. Sėjomaina. Ekologinių ūkių sėjomainos. Vasariniai Javai. Iš daugiamečių žolių sėsiu Raudonuosius dobilus. Taip pat auginsiu liucerną. Žieminai rugiai. Bulvės. Bulvių kenkėjai ir ligos. Tai pat savo ūkyje auginsiu lubinus žaliąjai trąšai (Veislė „Augiai“Tręšimas ir auglų maisto medžiagų balansas ekologiniame ūkyje. Mėšlo kaupimas ir laikymas. Tvarte sukauptas metinis mėšlo kiekis iš 1 gyvulio. Tręšimo planas. Galvijų šėrimas. Kiaulių laikymas ir šėrimas. Išvados. Literatūros sąrašas.

Ekologinis žemės ūkis yra pati perspektyviausia žemės ūkio sistema.

Aš pasirinkau ekologinį ūkį,nes matau šio ūkio didelį potiancialą, bėgant metams vis daugiau atsiranda įvairiu ligų, kurias skatina nekokybiškas maistas, todėl svarbu pasirūpinti savo sveikata,stengtis valgyti ekologiškai išaugintas daržoves ir gyvulių mėsą. Mano pasirinkta specializacija yra augalininkystė ir gyvulinkystė. Ekologinių ūkių padėtis tiek Europoje tiek Lietuvoje sparčiai gerėja,ypač gera padėtis yra Švedijoje ,Suomijoje ,Austrijoje ,šios šalys gavo nemažą paramą, todėl jose ir gera tokia padėtis.

Manau ateityje gausės ekologinių ūkių, jų gausėjimą skatins augantys žmonių poreikiai.

  • Ekologija Kursinis darbas
  • Microsoft Word 2176 KB
  • 2015 m.
  • 42 puslapiai (9164 žodžiai)
  • Universitetas
  • Inga
  • Ekologinis ūkininkavimas Ekologinis žemės ūkis kursinis
    10 - 5 balsai (-ų)
Ekologinis ūkininkavimas Ekologinis žemės ūkis kursinis. (2015 m. Sausio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/ekologinis-ukininkavimas-ekologinis-zemes-ukis-kursinis.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 26 d. 03:52
×