Ekologinų standartų analizė ir jų įtaka automobilų ekonominiams rodikliams


Ekologinų standartų analizė ir jų įtaka automobilų ekonominiams rodikliams. Euro 5 standartai. Emisijų apžvalga nuo 1996 metų. Emisijos standartai. Kietųjų dalelių skaičius KD mg km. Azoto oksidai NOx   mg km. Angliavandeniliai HC mg km. Euro Euro Euro Euro Nauji reikalavimai gamintojams. Automobilių tipai patvirtinti pagal 70 156 EEC direktyvą. Reglamento taikymo pasekmės. Gamintojų abejonės išreikštos kuriant euro 5 standartą. Euro standartų įtaka automobilių ekonomiškumui.

Kintant Euro standartams keitėsi ir automobiliuose eksploatuojamos sistemos, kurios sumažino automobilių kuro sąnaudas. Automobiliuose pradėtos naudoti sistemos, kurios užtikrina efektyvų degalų sunaudojimą ir mažina teršalų patekimą i aplinka. Pradėti naudoti įrenginiai, kurie tiksliau matuoja ir normuoja, nes kuro mišinio riebumas (λ) labai įtakoja kuro sąnaudų ir išmetamų kenksmingų dalelių kiekį. Kintant Euro standartams keitėsi ir automobiliuose naudojamos sistemos. kurios užtikrina efektyvų kuro panaudojimą ir kuo mažesnį išmetamųjų dujų kenksmingumą. Žiūrint į šią tendencija matosi, kad to paties darbinio tūrio varikliai sunaudoja mažesnius kuro kiekius ir išvysto didesnę variklio galią priklausomai nuo variklio pagaminimo laikotarpio.

Pagal tai kaip vystosi automobilių pramonė ateityje bus minimaliai sumažintos kuro sąnaudos ir išmetamųjų dujų kenksmingumas, bet atsiranda tokių vairuotojų kurie automobilius perdaro taip kad jie atrodytu kaip originalūs, bet po variklio gaubtu gali slėptis daug daugiau galios, kurios negali pamatyti gryna akimi, bet tai įtakoja ir kuro sąnaudas kurios yra aktualios šiandienos taupančiam žmogui kuriam reikia automobilio nuvykti iš taško a nuvykti į tašką b. Yra daug įvairių žmonių kurie reikalauja iš savo transporto priemonių įvairių dalykų kurių jiems patiems reikia.

  • Transportas Referatas
  • Microsoft Word 20 KB
  • 2015 m.
  • 5 puslapiai (1247 žodžiai)
  • Erikas
  • Ekologinų standartų analizė ir jų įtaka automobilų ekonominiams rodikliams
    10 - 10 balsai (-ų)
Ekologinų standartų analizė ir jų įtaka automobilų ekonominiams rodikliams. (2015 m. Vasario 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/ekologinu-standartu-analize-ir-ju-itaka-automobilu-ekonominiams-rodikliams.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 20:10
×