Ekologiška kaimo turizmo sodyba ir jos teikiamų paslaugų įvairovė


Įvadas. Informacija apie ekologišką sodybą. Kaip rasti šią sodybą. Reikalavimai ekologiškai kaimo turizmo sodybai. Ekologiškos sodybos privalumai. Sodyboje siūlomos papildomos paslaugos. Sodyboje siūlomos paslaugos. Išvados. Naudota literatūra.

Darbo tikslas:

1. Įrodyti,kad Lietuvoje yra ekologiškų kaimo sodybų.

Darbo uždaviniai:

1.Aprašyti ekologišką kaimo turizmo sodybą .

2.Išnagrinėti teikiamų paslaugų įvairovę.

Sodyba esanti beveik pačiame pušynėlyje suteikia sodybos svečiams atgaivos kūnui ir sielai.Sodyba itin patinka tiems žmonėms kurie gyvena miestuose,užterštoje aplinkoje,yra pavargę nuo mieste esančio pastovaus šurmulio. Dar sodyba išsiskiria aplinką tausojančios, ekologiškos ir tvarios gyvensena: rąstiniai namai, dengti nendriniais stogais; apdailai naudotos natūralios medžiagos; maisto ruošimui naudojami ekologiški produktai, ir čia pat darže užaugintos daržovės; patalpų šildymas naudojant geoterminį šildymą, nuosava saulės elektrinė; biosklaidžių atliekų rūšiavimas, kompostavimas specialiais įrenginiais... ir kitos aplinką tausojančios iniciatyvos. Visi ekologiškos kaimo turizmo sodybos įkurti nameliai yra įrengti atsižvelgiant i ekologiškiausius gaminius. Šiuose nameliuose gausybė pintu baldų, nes, tai natūralus gaminiai kurie yra ilgaamžiai tiek pagal kokybe, tiek pagal dizainą. Taip pat nameliuose aukšti bei platus langai , tam kad saulė prasiskverbtu į kambarius bei suteiktų šilumos. Visi nameliai pastatyti iš eglines medienos , nes, eglė – medis, turintis mažiau šakų, šakos yra smulkesnės, tvirčiau įaugusios, todėl ir pati mediena yra natūraliai tvirtesnė. Be to, eglinė statybinė medžiaga turi surišamuosius plaušelius, kurie medienai neleidžia lūžti ir deformuotis. Namelių vidus apšiltintas medžio vata , jį yra ekologiška bei patvari , taip pat suteikia šilumos , be to nameliai dengti nendriniais stogais .

  • Turizmas Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 96 KB
  • 2015 m.
  • 11 puslapių (975 žodžiai)
  • Kolegija
  • Simona
  • Ekologiška kaimo turizmo sodyba ir jos teikiamų paslaugų įvairovė
    10 - 10 balsai (-ų)
Ekologiška kaimo turizmo sodyba ir jos teikiamų paslaugų įvairovė. (2015 m. Kovo 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/ekologiska-kaimo-turizmo-sodyba-ir-jos-teikiamu-paslaugu-ivairove.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 02:45
×