Ekologiška kosmetika verslo idėja


Verslo idėja. Organizacijos valdymo struktūra. Konkurencinė aplinka. Rodikliai Uab avon cosmetics Uab oriflame Uab „ biok laboratorija “. Buveinės adresas. Įmonės dydis. Prekių asortimentas. Papildomos paslaugos. Asmeninis pardavimas. Pardavimų skatinimas. Ryšiai su visuomene. Pardavimo realizavimas. Grožis Tau.


Verslo idėja: mūsų verslo idėja yra gaminti ekologiškas, antialergines bei prisitaikančias prie žmogaus odos struktūros kosmetines priemones, tokias kaip veido kremas, blakstienų tušas ar lūpų dažai. Tačiau atsižvelgti ne tik i gaminių sudedamąsias dalis, bet ir į produkto estetinį pateikimą, jo išvaizdos savybes bei garantuoti produkto autentiškas savybes. Verslą sieti ne tik su gamyba, bet ir produktų platinimu bei pardavimu. Mūsų įmonė pati užsiims gamyba, platinimu, pardavimu bei reklama, taip išvengsime tarpininkų, kuriems tektų nemažai sumokėti, o sutaupytus pinigus skirsime produktų gaminių savybės gerinti ir gaminių reklamai bei pardavimų skatinimui.

Verslo formas pasirinksime individualia veikla, dirbsime pagal individualios veiklos pažymėjimą, nes tai yra paprasčiau nei steigti juridinį asmenį. Veiklos pobūdis atitinkamai bus kosmetikos priemonių gamyba ir jų pardavimas. Verslo vietą rinksimės Vilniaus mieste, nes patogus susisiekimas ir plati rinka, tačiau rinksimės ne miesto centrą, o mikrorajoną tarkime kaip pilaitės, nes atitinkamai bus pigesnė patalpų nuoma ir pan.

Organizacijos valdymo struktūra: kadangi įmonę kuriame dviese tad pasidalintume atsakomybę polygiai, viena būtų atsakinga už gamybinius padalinius, o kita už pardavimų sritį. Neišvengiamai samdytume tos srities specialistus, kaip gamybos sferoje ar pardavimų t.y. rinkodaros – marketingo profiosionalus, taip pat tarpinių darbuotojų kaip pvz. vadybininkų. Šiame paveiksle atsispindi organizacijos valdymo struktūra:

  • Vadyba Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 234 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 5 puslapiai (831 žodžiai)
  • Sandra
  • Ekologiška kosmetika verslo idėja
    10 - 5 balsai (-ų)
Ekologiška kosmetika verslo idėja. (2016 m. Gegužės 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/ekologiska-kosmetika-verslo-ideja.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 13:23
×