Ekologiški maisto produktai skaidrės


Ekologiški maisto produktai. Tikslas. Uždaviniai. Kaip atpažinti ekologiškus maisto produktus. Ekologiško produkto etiketės pavyzdys. Tyrimų rezultatai. Kokie ekologiški maisto produktai yra lietuviški ir kokie atvežtiniai. Kiek pinigų maistui per savaitę skiria vidutinė. (keturių asmenų) šeima. Kaip dažnai šeimos perka ekologiškus produktus priklausomai nuo išleidžiamų pinigų maisto produktams per savaitę. Iš kur gaunami ekologiški maisto produktai. Kur perkami ekologiški maisto produktai. Kokie ekologiški maisto produktai perkami dažniausiai. Kas paskatintų pirkti ekologiškus maisto produktus. Ar sutinkate už ekologiškus maisto produktus mokėti brangiau. Kiek procentų ekologiški maisto produktai parduotuvėse brangesni už neekologiškus maisto produktus. Pieno produktai. Prieskoniai. Kava, arbata ir saldumynai. Vaisiai ir daržovės. Kiti maisto produktai. Išvados.

Kiek pinigų maistui per savaitę skiria vidutinė (keturių asmenų) šeima.

Ekologiški maisto produktai vartojami retai. Nuolat perka ekologiškus maisto produktus didesnes pajamas turinčios šeimos. Ekologiški maisto produktai ir perkami, ir auginami. Dažniausiai perkami pieno produktai, vaisiai ir daržovės. Ekologiškus maisto produktus paskatintų pirkti didesnės pajamos ir mažesnės produktų kainos. Už ekologiškus maisto produktus apklaustieji mokėtų 1–2 litais brangiau.

  • Kulinarija Skaidrės
  • MS PowerPoint 557 KB
  • 2016 m.
  • 27 puslapiai (321 žodžiai)
  • Kotryna
  • Ekologiški maisto produktai skaidrės
    10 - 2 balsai (-ų)
Ekologiški maisto produktai skaidrės. (2014 m. Gegužės 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/ekologiski-maisto-produktai-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 19:06
×