Ekologiško greito maisto užkandinė verslas


Darbo tikslas. Darbo uždaviniai. Verslo idėjos aprašymas. Konkurencinė aplinka. Įmonės tipas ir valdymas. Materialūs ištekliai. Pavadinimas Kiekis kg vnt Suma. Pareigos Etatų sk. Mėn. Atlyg. Ketvirtis II ketvirtis III ketvirtis IV ketvirtis. Rizikos veiksniai. Pardavimų prognozė.


Ši verslo idėja yra ekologiško greito maisto užkandinė, kuri gamins įvairius ekologiško maisto patiekalus, bei šviežiai spaustų sulčių kokteilius. Šiuo metu didesnė žmonių dauguma nori maitintis sveikai, bet žmonės dažniausiai neturi daug laiko pietauti ar tiesiog nenori skirti tam daug laiko, ypač laukiant maisto. Todėl mano ekologiško greito maisto užkandinėje bus tik sveikas ir greitai pagaminamas maistas.

Siekiant patenkinti klientų poreikius maistą tieksime išsinešimui, bei pristatysime į namus. Taip pat gaminsime sveikus užkandžius pagal užsakymą šventėms ir susirinkimams. Kad užkandinė išsiskirtų iš kitų sudarėme tam skirtus meniu (šiltajam ir šaltajam sezonams). Sudaryti meniu skirsis šiltuoju ir šaltuoju laikotarpiais, tačiau kainos dėl to nepakis. Produkcijos kainoraštis bus sudarytas atsižvelgiant į konkurentų ir rinkos kainas.

Pirmoji ekologiško greito maisto užkandinė bus įkurta Tauragėje. Jei ši verslo idėja bus sėkminga, savo verslą praplėsime visoje Lietuvoje.

Mano užkandinės konkurentai bus įvairios maitinimo paslaugas siūlančios įmonės ir individualūs asmenys. Atsižvelgus į konkurentų asortimentų kainas sieksiu, kad mano kainos nebūtų per daug žemos nei jų ir kad jos nebūtų labai aukštos lyginant su rinkos kainomis. Mano užkandinės pagrindinis privalumas, lyginant su konkurentais yra tai, kad tai bus tikra naujovė, nes tokių ekologiško greito maisto užkandinių nėra. Konkurentų stiprybė yra tai, kad jie turi nuolatinių klientų ir patirties šiame versle.

Pagrindiniai mano verslo konkurentai bus kitos maitinimo įstaigos, kurios bus netoli. Nors savo užkandinės patalpas rinkausi stipriai atsižvelgiant į potencialiose stovėjimo vietose esamus konkurentus, jų visiškai išvengti nepavyks. Nepaisant to, palyginus mano siūlomų paslaugų privalumus su vietiniais konkurentais aš išsirinkau tą vietą, kurioje turėsiu kuo didesnį pranašumą prieš jau savo veiklą vykdančius vietinius konkurentus.

  • Ekonomika Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 37 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 8 puslapiai (1440 žodžiai)
  • Kolegija
  • Anilevea
  • Ekologiško greito maisto užkandinė verslas
    10 - 2 balsai (-ų)
Ekologiško greito maisto užkandinė verslas. (2016 m. Gegužės 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/ekologisko-greito-maisto-uzkandine-verslas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 05:19
×