Ekologiško kosmetikos salono verslo planas


Kosmetikos verslas. Kosmetikos verslo planas. Ekologiskos kosmetikos verslas. Verslo planas ekologiska kosmetika. Naturalios kosmetikos verslas. Ekologiskos kosmetikos verslo planas. Ekologiskas kosmetikos kabinetas. Kosmetikos parduotuves verslo planas. Ateities prognozės grožio verslui. Kosmetinių procedūrų plano sudarymas.

Siūlomos idėjos esmė. Idėjos preižastys. Tikslai ir uždaviniai. Įmonės aprašymas. Bendra informacija apie įmonę. Komercinė ūkinė veikla. Verslo raida. Ekonominės veiklos rūšis. Prekių ir paslaugų analizė. Prekės ir paslaugos. Klientų grupės. Ateities perspektyvos. Rinkos analizė. Kliūtys ir jų įveikimo būdai. Aplinkos veiknių ir išteklių analizė. Marketingas. Projekto tikslai. Produkras ir paslaugos. Kainodara. Kaina. Personalo analizė. Įmonės organizacinė struktūra. Darbuotojų darbo užmokestis. Finansų prognozė. Įmonės finansiniai resursai. Inveticijų analizė. Planuojamos investicijos. Ateities planai plėstis. Išvados. Literatūra.

Atidaryti ekologiškomis priemonėmis prekiaujantį ir jas naudojantį salona paskatino gamtos tarša. Šiais laikais gamtosauga yra labai aktuali tema. Vis dažniau yra kalbama apie aplinkos saugą bei ištinkančias įvairiausias stichines nelaimes dėl kurių ne tiesiogiai tačiau kalti esame mes patys. Teršdami gamtą mes kenkiame ne tik aplinkai, bet ir sau bei savo grožiui. Todėl pagrindinės priežastys passkatinti žmones sveikai gyventi ir prižiųreti aplinką bei satidarydami grožio saloną mes skatinsime klientus gyventi sveikai. Juk toks gyvenimo būdas yra svarbus šiais laikais, kai aplinka yra teršiama pavyzdžiui anglies dioksidu (co2). O juk mūsų odai, kad ji spinduliuotų gyvibingumu ir jaunatviškumu reikia švaraus oro! Todėl įmonės natubendrovė UAB natural beauty daugiausia dėmesio skiria ekologijai. Mūsų įmonė užsiima tik ekologiškomis prekėmis, jų pardavimu ir naudojimu. Pastarosios veikos kol kas dar niekas nedaro Lietuvoje, o tai yra labai didelis pliusas.

įmonės veikla reglamentuoja lr akcinių bendrovių įstatymas bei lr civilinis kodeksas . Uždaroji akcinė bendrovė steigiama steigimo sutarties (jei yra daugiau nei vienas steigėjas) arba steigimo akto, atitinkančių įstatymų ir kitų teisės aktų reikalavimus, pagrindu. Steigimo sutarties arba steigimo akto sudarymas suteikia mums teisę atidaryti steigiamos bendrovės kaupiamąją sąskaitą banke bei galimybę prašyti suteikti laikiną apsaugįmonė įkūrė asmenys. Įregistravus įmonę buvo atidaryta banko sąskaita seb banke (nr. Lt74 7044 0630 0000 0022). Į šią sąskaitą kiekvienas akcininkas įdėjo po 10 000 lt (banko sąskaitoje buvo idėta 30 000 lt).

Buvo išnomuotos patalvos kęstučio gatvėje. Kadangi viena iš bendrovės savininkių turėjo pažįstamų parduotuvėje jysk , kuri prekiauja baldais, už savikainą pavyko nusipirkti būtiniausių baldų įmonei atidaryti. Taip pat iš įvairiausių parduotuviųįmonės ekonominė veiklos sritis yra paslaugos gyventojams ir prekyba. Mes norime prekiauti ekologiška kosmetika natural beauty grožio salone numatoma prekiauti tik natūraliais produktais. Šis salonas teikia pirmenybę ekologiškumui, todėl ir procedūros bus atliekamos tik mūsų įmonės siulomais produktais. Tai bus lyg ir produktų reklama.

natural beauty produktų pagrindinės savybės: natūralumas ir ekologiškumas. Stengsimės vartoti produktus aukščiausios kokybės ir tik tikrai veiksimgus. Tokie produktai ir procedūros tenkins klientus, kurie trokšta atsipalaiduoti, pabegti nuo rutinos bei varginančios kasdienybės.

  • Microsoft Word 36 KB
  • 2011 m.
  • 18 puslapių (2219 žodžiai)
  • Universitetas
  • Brigita
  • Ekologiško kosmetikos salono verslo planas
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Ekologiško kosmetikos salono verslo planas. (2011 m. Sausio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/ekologisko-kosmetikos-salono-verslo-planas.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 21 d. 07:30
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo