Ekologiško maisto tyrimas


Mūsų požiūris į lietuvišką maistą, jo vartojimą, ekologiškumąEkologiški produktai privalumai ir trūkumai. Kokius renkamės produktus? Maisto produktų pakuotės. Koks mūsų požiūris į maisto produktų pakuotes , į lietuvišką maistą, produktų sudėtį?

turėtų vartoti atsakingai, būti pilietiškas, neteršti savo miesto, o jį tik švarinti. Tik mes patys galime tai padaryti. Vartoti atsakingai skatina ir šis konkursas „ Būk pilietiškas. Vartok atsakingai“, kuriam aš nemažai ruošiausi. Pirmiausia, turėjau pasirinkti temą, iš jos išsirinkti kelias potemes. Antra, sugalvoti pasirinktom potemėm klausimus. Trečia,apklausti 26 savo klasės draugus ir 5 šeimos narius, iškelti problemas ir padaryti išvadą. Pasirinkau temą „ Atsakingas maisto vartojimas“ , o potemes „ Ekologiški produktai: privalumai ir trūkumai“ , „ Maisto produktų pakuotės“. Tyrimo metu iškilo tokie klausimai: „ Kokius renkamės produktus? “ , „Koks mūsų požiūris į maisto produktų pakuotes , į lietuvišką maistą, produktų sudėtį? “ .

Atlikusi šią apklausą sužinojau, kad į klausimą ką valgote pusryčiams? sumuštinius pasirinko 73% mokinių, vaisius 8 %, variantą iš vis nevalgote pasirinko 15%, savo variantą pateikė 4%. Tokius pusryčių pasirinkimus vertinu neigiamai, nes pati dažniausiai pusryčiams valgau vaisius. Aš manau, kad sumuštiniai pusryčiams netinka todėl, kad jie yra ilgai virškinami ir žmogui juos suvalgius būna sunku, nes jis apsunkina savo organizmą. Į antrą klausimą ką paprastai valgote pietums? bulvių traškučius pasirinko 19%, žuvį 12%, kepsnį 54%, savo variantus (dešreles, sriubą, daržoves, troškintą mėsą) pateikė 15% mokinių. Šiuos atsakymus vertinu neigiamai, nes pati pietums dažniausiai valgau daržoves, garintą mėsą. Manau, kad kepsnys, bulvių traškučiai, dešrelės yra nesveikas maistas.

  • Lietuvių kalba Tyrimas
  • Microsoft Word 184 KB
  • 2016 m.
  • 5 puslapiai (1344 žodžiai)
  • Džineta
  • Ekologiško maisto tyrimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Ekologiško maisto tyrimas. (2013 m. Rugsėjo 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/ekologisko-maisto-tyrimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 18:59
×