Kaip parašyti praktikos ataskaitą

Diana

Kaip reikia parašyti praktikos ataskaitą, "apskaitos politikos įgyvendinimas", kokius duomenis reikia pateikti, apie ką rašyti. praktika atliekama UAB "Kesko Senukai Lithuania", tema yra "UAB Kesko Senukai Lithuania įsipareigojimų apskaita ir analizė"

KlausimaiEkonomika3 atsakymaiKlausimas atsakytas
Balandžio 30 d. 15:02
Išsamiai atsakykite į klausimą ir galėsite užduoti savo klausimą arba nemokamai peržiūrėti dokumentą iš mūsų svetainės. Dovanų kodą gaunate, kai jūsų atsakymas atsako į klausimą su paaiškinimais ir išrenkamas geriausiu atsakymu. Visi atsakymai tikrinami administratoriaus.

Atsakymai (3)

Jūratė

Ivadas, bendras imones aprasymas, bendri duomenys : darbuotojų kiekis, apyvartos, tokius duomenis galite gauti is kompanijos. Toliau rasote apie ta apskaitos politika. Kokia apskaitos sistema naudoja, kiek darbuotoju atsakingi, ar kompanija siuncia darbuotojus i mokymus ar apmoko vietoj. Paanalizuokite programos privalumus ir trukumus. viska apibendrinkite isvadose

Gegužės 4 d. 23:36 Geriausias atsakymas
Donatas

O ko reikalauja praktikos vadovė ? Labai įvairiai būna, nuo aplinkos analizės, darbo aplinkybių iki įvairiausių ekonominių analizių.

Balandžio 30 d. 16:32
Evelina

Labai svarbu ir bendri pastebėjimai apie įmonę, pasiūlymai išvadose.

Gegužės 7 d. 11:17
Šis klausimas jau atsakytas ir išrinktas geriausias atsakymas. Atsakykite į klausimus, kurie laukia atsakymo.
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!