Kas yra ekonomika ir ekonomikos teorija?

Akvilė

Ką tirinėja ekonomikos mokslas? Ar galime jį apskritai laikyti mokslu? Kaip suprasti stygiaus išteklių problemą? Kodėl ekonomistai nagrinėja tik ekonominius išteklius ir gėrybes? 

KlausimaiEkonomikaLygis: Universitetas4 atsakymai
Birželio 11 d. 17:57
Išsamiai atsakykite į klausimą ir galėsite užduoti savo klausimą arba nemokamai peržiūrėti dokumentą iš mūsų svetainės. Dovanų kodą gaunate, kai jūsų atsakymas atsako į klausimą su paaiškinimais ir išrenkamas geriausiu atsakymu. Visi atsakymai tikrinami administratoriaus.

Atsakymai (4)

Marcus

Mokslas visada yra rezultatas. Negalima vadinti mokslu, kas yra procesas - tai daugiau tyrimų! Pavyzdžiui, finansavimas yra nematomas transformavimas į matomą, tai yra tarsi teikiant paslaugą, įmonės sąskaitoje matome rezultatą pinigų forma.

Birželio 26 d. 00:33
Aidas

Ekonomikos teorija – ekonomikos mokslo disciplina

Liepos 25 d. 00:13
Jonisimo

Ekonomikos teorija yra ekonomikos mokslo disciplina

Rugpjūčio 13 d. 23:00
Antanas

Tai socialinis mokslas, tiriantis individų elgseną esant nuolatiniam gamybos faktorių trūkumui, tiesiogiai darantį įtaką produkcijai, paskirstymui ir vartojimui, ūkinei veiklai, ūkiui. 

Rugpjūčio 20 d. 15:14

Parašykite atsakymą

Išsamiai atsakykite į lankytojo klausimą ir galėsite užduoti savo klausimą arba peržiūrėti norimą dokumentą iš mūsų svetainės. Dovanų kodą gaunate, kai jūsų atsakymas atsako į klausimą su paaiškinimais ir išrenkamas geriausiu atsakymu.

( el. paštu gausite dovanų kodą )

×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!