Turizmo poveikio ekonomikai įvado problemos įvardijimas

gintare

Reikia įvardyti turizmo poveikio ekonomikai problematiką įvadineje dalyje. Gali būti: vertinimo metodikos trūkumas, nes turizmas turi ir teigiamą ir neigiamą prasmes ekonomikai.

KlausimaiEkonomikaLygis: Universitetas1 atsakymasKlausimas atsakytas
Vasario 17 d. 16:51
Už kiekvieną geriausią atsakymą į lankytojo klausimą gausite dovanų kodą, su kuriuo galėsite užduoti savo klausimą arba nemokamai peržiūrėti norimą dokumentą iš mūsų svetainės.

Atsakymai (1)

Indrė

Atvykstamojo turizmo poveikis šalies ekonomikai gali būti ne tik teigiamas, bet sąlygoti ir neigiamus pokyčius, kurie nėra vertinami analizuojant poveikio efektus, nes sunkiai išmatuojami kiekybiškai.
Teigiama ji, tuo kad atvykstamasis turizmas šaliai teikia didelę nauda, nes ji gauna pajamų iš turistinių objektų. Tačiau šalia atsiranda ir išvykstamojo turizmo žala – juk pinigai tada yra išvežami iš šalies. Būtent, todėl temos svarba ir atsiskleidžia suvokime, kad atvykstamasis turizmas yra savos šalies „varikliukas“, kuri reikia puoselėti ir stengtis pritraukti, kuo daugiau svečių. Tai galimybė gerinti aplinką, įrengti parkus, sutvarkyti kelius, pagyvinti ekonomiką, mažinti bedarbystę, išsaugoti ir stiprinti miesto kultūrinį identitetą.

Vasario 22 d. 13:16 Geriausias atsakymas
Šis klausimas jau atsakytas. Atsakykite į klausimus, kurie laukia atsakymo.
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo