Verslo alternatyvios sąnaudos

GITA

verslininkas nusprendžia išplėsti savo gaminių asortimentą, imdamasis dar ir mikrobangų krosnelių gamybos. Norėdamas tai padaryti, jis investuoja 50 000 Eurų į naują įrangą. Bet šios pagrindinės investicijos, įmonės apskaičiavimais, reikės dar išleisti 20 000 Eurų per metus gamybos sąnaudoms (darbininkų atlyginimams ir žaliavoms). Įmonė planuoja parduoti mikrobangų krosnelių už 25 500 Eurų per metus. Ar apsimoka jai gaminti mikrobangų krosneles, jeigu ji galėtų uždirbti 10 procentų palūkanų, įsigijusi vyriausybės obligacijų už 50 000 Eurų ? Savo atsakymą paaiškinkite.

KlausimaiEkonomikaLygis: Profesinė mokykla2 atsakymaiKlausimas atsakytas
Gegužės 4 d. 12:45
Už kiekvieną geriausią atsakymą į lankytojo klausimą gausite dovanų kodą, su kuriuo galėsite užduoti savo klausimą arba nemokamai peržiūrėti norimą dokumentą iš mūsų svetainės.

Atsakymai (2)

Virgis

Labas vakaras, labai įdomus klausimas, jūsų tariamai x įmonei gaminti mokrobangų krosneles apsimoka nes irangos atsipirkimas bus apie 2 metus. ir po dviejų metų kad ir būtų sąnaudos 20000tūks.eurų vistiek metinis pelnas būtų 5500tūkst eur. taigi  pirkdama obligacijas įmonė uždirbtų apie 5000tūkst.eur. o krosnelės pelno duotų 5500tūkst.eurų. manau čia įmonės apsisprendimo dalykas. aišku greičiau būtų pirkt obligacijas nes pelnas būtų tais pačiais metais. bet manau gaminti krosneles būtų efektyviau.

Gegužės 6 d. 00:38 Geriausias atsakymas
Sabina

neapsimoka, nes verslininkas daugiau užsidirbtis gaves 10proc palūkanei, nei gaminti mikrobangė, jam tai įšeina į minusą.

Gegužės 5 d. 23:46
Šis klausimas jau atsakytas. Atsakykite į klausimus, kurie laukia atsakymo.
×
109 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo