Ekonomikos esė Mano požiūris į visuomenės gerovę, lygybę ir perskirstymą


Tema „Mano požiūris į visuomenės gerovę, lygybę ir perskirstymą“.

Visais laikais ir visuose šalyse buvo, yra ir bus visuomenėje socialinė nelygybė. Taigi vyrauja klausimas kodėl vieni turi daugiau nei kiti? Ar reikia iš daugiau turinčio žmogaus atimti, ir perduoti tam kuris nieko neturi? Ir ką daro valstybė? Ar ji padeda skurstantiems žmonėms? Ar tik atima pinigus iš daugiau uždirbančių? Ar per perskirstymą pasiima sau? Taigi, kad labiau viską suprastume, panagrinėkime keletą pavydžių susijusių su perskirstymu, lygybe ir visuomenės gerove. Pateikdama kelis pavyzdžius bandysiu atskleisti savo požiūrį į perskirstymą ir lygybę.

Pirmiausia visi iš istorijos vadovėlių, o gal ir iš interneto, o turbūt dauguma senesnės kartos žmonių atsimena dar XXa. pradžioje ir viduryje buvusius tarybinius kolūkius. O koks buvo kolūkių tikslas?

  • Microsoft Word 16 KB
  • 2013 m.
  • 2 puslapiai (709 žodžiai)
  • Alina
  • Ekonomikos esė Mano požiūris į visuomenės gerovę, lygybę ir perskirstymą
    10 - 4 balsai (-ų)
Ekonomikos esė Mano požiūris į visuomenės gerovę, lygybę ir perskirstymą. (2013 m. Rugsėjo 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/ekonomikos-ese-mano-poziuris-i-visuomenes-gerove-lygybe-ir-perskirstyma.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 19 d. 22:07
×