Ekonomikos formulės, sprendimo būdai


Mikroekonomikos formules. Mikroekonomika formules. Ekonomikos formulynas. Makroekonomikos formules. Makroekonomikos formulynas. Finansiniu sprendimu pagrindai formules. Mikroekonomikos formulynas. Mokumo rodikliu formules. Mikroekonomika sprendimo budai. Pelno maksimizavimo formule.

Mikroekonomikos ir makroekonomikos formulės. Mokumo rodikliai. Pelno maksimizavimo salyga. Infliacija. Darbo istekliai. Vartojimo ir taupymo ribinis polinkis. Sudetines ir paprastos palukanos. Paprastos palukanos.

Kryzminiam elastingume tarp prekiu a ir b, kai e<1 tai elastingumas neigiamas. , a ir b prekes yra komplektines. Kai e1 tai elastingumas teigiamas, a ir b yra pakaitalai.

Konkurenciju rusys: monopoline(daug gamintoju ir vart), monopolija, tql- luzio taskas, taskas kuriame veikla nepatirgamyba nuostolinga, bet nuostoliai mazesni negu nieko neparduodant, gamyba tesiama (laiko tempimas), padengiamos tik ks, pelnas didžiausias, kai firma gamina tokį prekių kiekį, kuriam esant galioja sąlyga: ribinės pajamos lygios ribiniams kaštams (rp=rs). Tobulos konkurencijos rinkoje p=rp.

Siaip daugelis jei neiseina padaryti rp=rs, tai nori padaryt, kad bent butu rprs. Dazniausiai su monopolistu, reikia atzivelgti dar i pelna, jeigu tarkime monopolistas pelno gamindamas gaus daugiau dar nesusilyginus ribinem pajamom su ribinem sanaudom, tai jis to ir nesied – pinigu multiplikatorius (parodo koki pvz. Indelis ar skolinti pinigai gali sukbvp skiriasi nuo bnp tuo, kad i bvp neisiskaiciuoja uzsienio korporacivpki-vartojamuju prekiu kainu indeksas, gali pazymeti infliab pajūrio žvejas akcijų pageidaujamas pelningumas 20 proc. , o paskiausiai sumokėti dividendai – 1,5 lt. Apskaičiuokite

  • Microsoft Word 29 KB
  • 2011 m.
  • 5 puslapiai (526 žodžiai)
  • Edgaras
  • Ekonomikos formulės, sprendimo būdai
    8 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Ekonomikos formulės, sprendimo būdai. (2011 m. Kovo 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/ekonomikos-formules-sprendimo-budai.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 23 d. 05:18
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo