Ekonomikos pirma pamoka


Pagrindiniai ekonomikos klausimai. Ekonomikos pamoka. Ekonomikos samprata ekonomikos pamoka. Ekonomikos pamoka apie pinigus. Pamoka "asmeninis biudžetas". Verslo ekonomikos modulio tikslas. Ekonomikos pamokos planas. Ekonomikos pamokų skaidrės. Ekonomikos pamokų sąvokos. Ekonomikos pagrindu pamokos.

Ekonomikos pagrindai. Pagrindinės ekonomikos sąvokos. Pagrindiniai ekonomikos klausimai. Ekonomikos mokslo rūšys. Ekonomikos mokslo tikslai. Ekonomikos mokslo tikslų įgyvendinimo būdai. Verslo sąlygos. Verslininkai siekdami naudos sau, daug naudos duoda visuomenei. Vyriausybės vaidmuo ekonomikoje yra labai svarbus ir ji vykdo tokias ekonomines funkcijas. Tikslai ir uždaviniai.

Ekonomikos pagrindai- verslo ekonomikos modulio, skirto verslo organizatoriaus mokymui, sudėtinė dalis. Verslo organizatorius privalo turėti pakankamai ekonominių žinių, kurios padėtų suvokti ekonomikos būklę, jos priežastis, nurodytų būdus, kaip, naudojant turimus išteklius ir savo išgales, geriau tenkinti visuomenės poreikius ir pasiekti užsibrėžtų tikslų.

Ekonomikos pagrindų mokymosi trukmė 20 val. Bazinis išsilavinimas- vidurinė mokykla. Mokymo- mokymosi paketas parengtas šios programos pagrindu.

šis paketas padeda suprasti pagrindines ekonomikos sąvokas, supažindina su mokymu apie rinkos ūkio principus, suteikia esmines žinias apie ūkį šių dienų sąlygomis. Ekonomika tampa mūsų gyvenimo kasdieniniu veiksniu, o ekonominės problemos yra iš tų opiausių problemų, su kuriomis susiduria šių dienų visuomenė, todėl reikia žinoti ekonomikos pagrindus, tuomet bus lengviau daryti tinkamus politinius ir ekonomonius sprendimus. Ekonomikos pagrindų išdėstymas leis atskleisti jų praktinę reikšmę ir padės aiškiau suvokti daugelį problemų, su kuriomis jrinkos sąlygomis vis daugiau Lietuvos gyventojų savo darbinę veiklą sieja su verslu. Verslą vystyti ir plėtoti gali tik gerai pasiruošę, turintys žinių apie verslo ekonomiką ir versekonomikos dėsnis- teiginys, rodantis, kad esant atitinkamoms ekonominėms priežastims, tikėtini tam tikri rezultatai.

Ekonominiai dėsniai skiriasi nuo tiksliųjų mokslų dėsnių, nes juos veikia ekonominė aplinka, kuri nėra pastovi, o nuolat kinta.

Ekonominiai dėsniai nusako reiškinio plėtros kryptį. Pasikeitus aplinkybėms, būtina keisti veksmus. Jei taip nedaroma, sutriks ekonominės sistemos pusiauvyra, atsiras disproporcijos ekonomikekonomikos mokslas- mokslas, nagrinėjantis, kaip paskirstomi ir naudojami riboti ištekliai, si-ribotas lėšas išleisti su didžiausia nauda. Rinka – ekonominė sistema , kuri savaime garantuoja ekvivalentinius kur: p – pradinė pinigų suma; p’ p, o p’ – padidėję pinigai iš· ekonominis augimas – kai didėja ekonominės veiklos rezultatai, teikiantekonomikos modelis – tai supaprastintas ekonomikos ar jos dalies tikrovės atvaizdas, supaprastintas išdėstymas, naudojant lenteles, diagramas, formules, ir pan.

  • Microsoft Word 14 KB
  • 2010 m.
  • 5 puslapiai (1027 žodžiai)
  • Mokykla
  • Viktorija
  • Ekonomikos pirma pamoka
    10 - 3 balsai (-ų)
Ekonomikos pirma pamoka . (2010 m. Lapkričio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/ekonomikos-pirma-pamoka.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 09 d. 00:56
×
126 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo