Ekonomikos praktikos ataskaita


Debitorinių ir kreditorinių skolų apskaita. Praktikos ataskaita bankas. Pajamu apskaita praktikos ataskaita. Praktikos ataskaitos tema apskaitai. Transporto imones apskaitos politika. Apskaitos politika transporto įmonėms. Skolu apskaita praktikos ataskaita. Vandenys praktikos ataskaita buhalterija. Salies ekonomikos praktikos ataskaita. Pajamu apskaita transporto imoneje.

Įvadas. Piniginių lėšų judėjimas. Debitorinių ir kreditorinių įsiskolinimų apskaita. Pardavimų ir atliktų paslaugų pajamų, kitų pajamų apskaita. Atsargų apskaita. Ilgalaikio turto apskaita. Darbo laiko ir darbo apmokėjimo apskaita. Gamybos ir veiklos sąnaudų apskaita. Kapitalo, rezervų atidėjimų, dotacijų ir subsidijų, finansinių rezultatų apskaita. Atskaitomybė ir mokesčiai. Išvados. Priedai. Uab “x” įregistruota. Metais vasario. Dieną. Savo veikloje įmonė vadovaujasi lietuvos respublikos norminiais aktais, kurie reglamentuoja įmonės veiklą bei bendrovės įstatais.

Uab x įregistruota 2002 metais vasario 18 dieną.

Pagrindinė įmonės veikla – transporto paslaugos Lietuvos respublikos teritorijoje ir europos sąjungos šalysbendrovėje apskaita vedama ir finansinė atskaitomybė sudaryta vadovaujantis Lietuvos respublikos buhalterinės apskaitos įstatymu, verslo apskaitos standartais ir įmonės apskaitos politika. Taip pat sudarant finansinę atskaitomybę vadovautasi bendraisiais apskaitos principais: palyginimo, atsargumo, neutralumo ir turinio svarbos.

Ataskaitiniais metais buvo pakeista įmonės apskaitos politika, todėl praėjusių metų sumos, kurias norima palyginti su ataskaitinių metų sumomis yra pateikiamos vas apskaitos politikos, apskaitinių įvertinimų keitimas ir klaidų taisymas nustatyta tvarka. Apskaitos politikos pakeitimai parodomi taikant retrospektyvinį būdą (lyg jis būtų taikytinas ūkinėms operacijoms ir įvykiams nši bendrovė turi sudarytą individualų sąskaitų planą (žiūrėti priedus). Visa apskaita yra tvarkoma rankiniuab x vadovaujasi lrv nutarimu dėl kasos darbo organizavimo ir kasos operacijų atlikimo taisyklių patvirtinimo , nr. 179, 2000m. Vasario 17d.

Kasoje gryni pinigai apskaitomi tik litais. Priimami pinigai pagal kasos pajamų orderį, o išduodami pagal kasos išlaidųuab x yra pasirašiusi suttaip pat įmonė su AB vilniaus bankas pasirašė sutartį dėl elektroninės bankininkystės (žiūrėti priedus) .

Nuo banko sąskaitos pinigai nurašomi pateikus vietinio mokėjimo nurodymą internetu. AB vilniaus bankas klientą apie sąskaitos likučio pokytį informuoja pateikdamas jam banko išrašą (žuž ataskaitinį mėnesį, pagal banko išrašus, yra sudaromi registrai, pajamų ir sąnaudų suvestinės (žiūrėti priedus).

. Debitorinių ir kreditorių įsiskolinimų apskaita.

įmonė parduoda savo transporto paslaugas. Už atliktas paslaugas pirkėjams yra išrašomos pvm sąskaitos – faktūros (žiūrėti priedus). Lietuvos respublikos pirkėjams pardavimo paslauga yra apmokestinama 18 proc. Pvm tarifu. Užsienio pirkėjams, kurie yra europos sąjungos nariais bei pvm mokėtojais, pvm sąskaitos – faktūros išrašomos be pvm procento (už kovo mėnesį buvo išrašyta vienpajamos yra pripažįstamos tada, kai jos yra uždirbamos, neatsižvelgiant į pinigų gavimą. Pajamų dydis nustatomas bendrovės ir klientų susitarimu (sutartimis).

Pagal palyginimo principą – pajamos ir snaudos susijusios s tuo pačiu sandoriu, pripažįstamos tą patį ataskaitinį laikotarpįmonė pirkdama paslaugas iš tiekėjų gautas pvm sąskaitas – faktūras už sąskaitos yra apmokamos pavedimais, todėl: k.

  • Microsoft Word 14 KB
  • 2012 m.
  • 14 puslapių (2123 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ekonomikos praktikos ataskaita
    10 - 1 balsai (-ų)
Ekonomikos praktikos ataskaita. (2011 m. Birželio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/ekonomikos-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2020 m. Spalio 20 d. 22:37
×
30 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo