Ekonomikos rinka, rinkos tipai ir konkurencija


Rinka. Rinkos tipai. Konkurencija. Kas yra rinka? Rinkos funkcijos Rinkos rūšys Rinkų pavyzdžiai Kas yra konkurencija. Visuma santykių tarp realių ir potencialių pirkėjų ir pardavėjų. Kas yra konkurencija? Gamintojų, vartotojų ir kitų ekonomikos subjektų varžymasis dėl rinkų. Rinkos rūšys. Rinkos funkcijos. Grandis tarp gamybos ir vartojimo Užtikrintumas. Rinkų pavyzdžiai. Elekros rinka – visuma santykių tarp realių ir potencialių pirkėjų ir pardavėjų. Kainų konkurencija. Svarbiausias konkurencijos metodas. Konkurencijų rūšys. Originalus reklamuojamas prekės.


Kas yra rinka? Rinkos funkcijos Rinkos rūšys Rinkų pavyzdžiai Kas yra konkurencija? Kainų konkurencija Konkurencijos rūšys.

Grandis tarp gamybos ir vartojimo Užtikrintumas, jog pagamintos prekės bei parduotos paslaugos teiks visuomeninį naudingumą Skatinimas mažinti prekių ir paslaugų gamybos kaštus (kaštai -  įmonės produkcijos gamybai sunaudotų išteklių piniginė suma) Efektyviai subalansuoja ekonomiką.

Svarbiausias konkurencijos metodas, nes įmonės stengiasi sumažinti savo prekių kainas, palygindamos su konkurentų kainommis Dažnai sutinkamas maisto produktų rinkose Labiausiai matoma prekybos centruose, didesnėse parduotuvėse.

Originalus reklamuojamas prekės pavadinimas Patrauklus įpakavimas Geresnė aptarnavimo sistema Patrauklios parduotuvių patalpos Palankesnės sąlygos perkant išsimokėtinai.

  • MS PowerPoint 6671 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (256 žodžiai)
  • Mokykla
  • Evelina
  • Ekonomikos rinka, rinkos tipai ir konkurencija
    10 - 3 balsai (-ų)
Ekonomikos rinka, rinkos tipai ir konkurencija. (2017 m. Vasario 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/ekonomikos-rinka-rinkos-tipai-ir-konkurencija.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 09 d. 23:05
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo