Ekonomikos specialybės studentų nuomonė apie karjeros galimybes Lietuvoje


Ekonomikos specialybės studentų nuomonė apie karjeros galimybes lietuvoje. Įvadas. Karjera. Šiuolaikinė karjeros samprata, karjeros valdymas. Karjeros modeliai. Informacija karjeros valdyme. Tyrimo metodika. Ekonomikos specialybės studentų požiūris į karjeros galimybes lietuvoje. Mokyklos įtaka studentų karjerai. Informavimas apie karjeros galimybes lietuvoje. Moksleivių švietimas karjeros klausimais. Ekonomikos specialybės karjeros galimybės. Sąlygos siekti profesinių aukštumų lietuvoje. Karjera pagal turimą profesiją. Profesinės aukštumos lietuvoje. Išvados. Literatūros sąrašas.

Keičiasi ne tik žmogaus santykiai su profesine aplinka, bet ir su informacija ir galimybėmis ją rasti bei įvaldyti. Daugelis žmonių nebeįsivaizduoja savo gyvenimo be darbo. Darbas suteikia mums pastovų pinigų kiekį, kuriuos galime išleisti savo poreikiams tenkinti, taip pat suteikia socialinius ryšius ir asmens identiteto jausmą. Darbas užima labai daug laiko mūsų gyvenime, todėl labai svarbu, kad jis būtų mėgiamas ir teiktų malonumą.

Temos aktualumas. Ne mažiau už darbą yra svarbi ir aktuali karjera, kuri yra visą gyvenimą trunkanti asmens darbo ir mokymosi patirčių seka, pasiekiama per tam tikrą laiką ir pastangas. Tačiau ne visiems savo sričių specialistams būna lemta pasiekti profesinių aukštumų Lietuvoje, nors jie to siekia daugelį metų. Atsiranda problema, nes daugelis žmonių taip ir nesulaukia tinkamo įvertinimo už savo ilgametį darbą.

Šiuo metu vis daugiau studentų išvyksta mokytis į kitas šalis, nes ten tikisi gauti darbą ir pasiekti profesinių aukštumų (ką sunkiai galėtų padaryti Lietuvoje). Todėl šis klausimas tampa vis svarbesnis ir aktualesnis.

Tyrimo objektas – požiūris į karjeros galimybes.

Tyrimo dalykas – studentų požiūris į karjeros galimybes.

Tyrimo tikslas – ištirti studentų požiūrį į karjeros galimybes Lietuvoje.

Uždaviniai:

1.Pateikti karjeros sampratą.

2.Atlikti mokslinės literatūros apie karjeros galimybes analizę.

3.Atlikti Šiaulių Universiteto Socialinių mokslų fakulteto ekonomikos specialybės I kurso studentų požiūrio į karjeros galimybes Lietuvoje tyrimą.

  • Sociologija Kursinis darbas
  • Microsoft Word 91 KB
  • 2013 m.
  • 23 puslapiai (3092 žodžiai)
  • Universitetas
  • Egle
  • Ekonomikos specialybės studentų nuomonė apie karjeros galimybes Lietuvoje
    10 - 2 balsai (-ų)
Ekonomikos specialybės studentų nuomonė apie karjeros galimybes Lietuvoje. (2013 m. Vasario 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/ekonomikos-specialybes-studentu-nuomone-apie-karjeros-galimybes-lietuvoje.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 08:46
×