Ekonomikos testas su atsakymais


Ekonomikos testai su atsakymais. Kas yra ekonomika testas. 2013 m ekonomikos testo atsakymai. Ekonomika 11 testai ir uzdaviniai atsakimai. Bvp testai. Ekonomikos testai ir atsakymai. Ekonomika pinigai testas. 15 19 ekonomikos testai. Ekonomikos testai bendras vidaus produktas. Ekonomikos testas apie pinigus.

Viso 20 klausimų testas su atsakymais. Sukurtas testas su atsakymais. Gamyboje naudojami gamtos, kapitalo ir žmogiškieji ištekliai. Juos verslo įmonės įsigyja rinkose. Kaip vadinamos tokios rinkos? Kas priklauso namų ūkiams? Kokiose rinkose namų ūkių nariai perka paslaugas ir prekes? Kaip vadinami po vienu stogu gyvenantys ir šeimininkaujantys žmonės? Kas sudaro ekonomikos apytaką? Kaip yra apibrėžiamas bvp? Kokios fazės sudaro vieną ūkinės veiklos ciklą? Kai didėja šalies bvp, tai ekonomika:. Kas yra ūkinės veiklos ciklai? Kas paprastai lydi ekonomikos augimą? Kokios yra nedarbo rūšys? Darbo jėgą sudaro:. Darbingo amžiaus užimti gyventojai ir bedarbiai yra vadinami:. Kaip reikia apskaičiuoti darbo jėgą? Situacija, kai kainos krinta ir pinigų perkamoji galia auga yra vadinama:. Svarbi infliacijos atsiradimo priežastis yra:. Defliacijos metu:. Labiausiai dėl infliacijos nukenčia:. Dėl infliacijos laimi:.
  • Microsoft Word 12 KB
  • 2013 m.
  • 2 puslapiai (487 žodžiai)
  • Essence
  • Ekonomikos testas su atsakymais
    10 - 1 balsai (-ų)
Ekonomikos testas su atsakymais. (2013 m. Kovo 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/ekonomikos-testas-su-atsakymais.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 05 d. 23:18
×
125 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo