Ekonomikos tyrimo objektas


Kuris klausimas sprendžiamas žemiausiu lygiu. Ką reiškia gamybos galimybių kreivė. Kas neperkelia gamybos galimybių kreivės. Žmonės negali įsigyti visų norimų prekių ir paslaugų , nes. Kuris iš išvardintų asmenų nedalyvauja ekonomikos srautų judėjimo rate. Kuriose iš išvardintų šalių vyrauja komandinės ekonomikos sistemos elementai. Įsivaizduokite , kad batų įmonė „ Lituanica “ yra valstybinė. ? Jolanta yra kirpyklos savininkė. Jos didžiausias rūpestis – šie gamybos ištekliai. Su kuria iš išvardintų problemų susiduria bet kuri ekonomikos sistema. Rinkos ekonomikoje sprendimus apie prekių ir paslaugų kūrimą bei paskirstymą daro. Duoti bendrovės gamybos galimybių pasiskirstymo duomenys. Atsakymus galite daryti Exel , Word , brėžti ranka ir nufotografuoti. Bet kurį failą įkeliate prie šio uždavinio sprendimo. Duota šalies , kuri gamina tik duoną ir mėsą , gamybos galimybių kreivė. Kuri ekonomikos sistema nepatiria stygiaus. Komandinėje ekonomikoje , ką gaminti , lemia. Iš viso kokosų. Iš ekonomikos srautų judėjimo rato modelio , supaprastintai vaizduojančio mūsų ekonomiką , išplaukia , kad. Valstybių ekonomikos sistemos skiriamos pagal tai.


2. Duoti firmos B prekės gamybos apimtys kiekvienai gamybos alternatyvai ir A prekės gamybos sumažėjimas  B prekės gamybą padidinus 2 vienetais. 

Ats: alternatyvius gamybos apimties derinius, kuriuos galima pagaminti, panaudojus visus turimus gamybinius išteklius.

5. Žmonės negali įsigyti visų norimų prekių ir paslaugų, nes:

Ats: Dviračių parduotuvės renkasi, kokias prekes ir paslaugas pasiūlyti vartotojams.

7. Kuris iš išvardintų asmenų nedalyvauja ekonomikos srautų judėjimo rate:

Ats: Visi žmonės vienaip ar kitaip dalyvauja ekonomikos srautų judėjimo rate.

8. Kuriose iš išvardintų šalių vyrauja komandinės ekonomikos sistemos elementai:

Atsakymus galite daryti Exel, Word, brėžti ranka ir nufotografuoti.

23. Rimas nori krepšinio kamuolio už 50 Eur. ir sportinės aprangos už 80 Eur., o turi 100 Eur. Rimo tėvai rekomenduoja turimus pinigus dėti į taupyklę. Su kokia problema susiduria.

  • Microsoft Word 131 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 5 puslapiai (905 žodžiai)
  • Universitetas
  • Patricija
  • Ekonomikos tyrimo objektas
    10 - 3 balsai (-ų)
Ekonomikos tyrimo objektas. (2020 m. Spalio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/ekonomikos-tyrimo-objektas.html Peržiūrėta 2020 m. Gruodžio 02 d. 12:14
×
35 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo