Ekonominė krizė Japonijoje


Japonijos ekonomine krize. Pasauline finansu krize 2008 speros. Kursinis japonu tema. 2008 metų japonijos krizė. Japonija referatas. Referatai krize. Ekonomine krize japonijoje 2008. Azijos krize referatas. Ekonomine krize japonija. Tokijas japoniak ekonomika skaidres.

Įvadas. Japonija. Japonijos krizė. Japonijos biudžetas. Pagrindiniai socialiniai – ekonomikos rodikliai. Išorinių ir vidinių sąlygų pokyčiai. Eksportas ir importas. Infliacija. Bvp ir defliatorius. Ekonominės krizės pasireiškimo sritys pasirinktoje šalyje. Japonijos ekonomika. Prekyba su užsieniu. Atgaivinimo planas. Japonijos stimuliavimo planas. Strategijos mažinant krizę. Išvados. Literatūros sąrašas.

Šiandien daug kalbama apie pasaulinę ekonominę krizę, kas ją sukėlė, ieškoma kaltų. Tačiau pasaulis matė ne vieną tokią krizę – didesnę ar mažesnę. Dažnai krizės priežastys būna tos pačios: nepagrįstas skolinimas(-is) ir per didelis vartojimas. Pasaulio ekonominė krizė, kuri prasidėjo 2008 m. Ir pasireiškė bvp mažėjimu. Krizę sukėlė ilgalaikių pokyčių naftos rinkos kainodaroje bei su ja susijusiose sferose. Japonijoje staigus ekonomikos nuosmukis 2008 m. Pabaigoje daug kam buvo didelė ir nemaloni staigmena, sumažėjus edarbo tikslas – išanalizuoti pasaulinę ekonominę krizę ir japonijos atgaivinimo planą 2006 – 2009 metų laikotarpyje.

Darbo struktūra – darbą padalinome į penkias temas ir kiekvienoje iš jų išskyrėme potemes. Japonija. japonijos krizė. japonijos biudžetas. eksportas ir importas. infliacija. bvp ir defliatorius.

Japonijos ekonomika. prekyba su užsieniu. Japonijos stimuliavimo planas. strategijos mažinant krizę - kiekvienoje potemėje stengiamasi atskleisti tam tikrus japonijos krjaponija yra rytų azijos šalis, esanti salyne tarp ramiojo vandenyno ir japonijos jūros, korėjos pusiasalio rytų. Į vakarus nuo šalies įsikūrusios kinija, korėja ir rusija.

Japonijos archipelagą sudaro 6852 salos. Didžiausios salos: hokaidas, honšiū, šikoku, kiūšiū ir sudaro 97 % visos žemyninės japonijos teritorijos. Daugumos salų paviršius kalnuotas, nemaža dalis turi ugnikalnių. Aukščiausia japonijos viršūnė, fudzijamos kalnas, yra ugnikalnis. Pagal gyventojų skaičių japonija dešimta – joje gyvena apie 128 mln. Gyventojų. Didysis tokijas, kuriame yra pati de facto japonijos sostinė, bei kelios ją supančios prefektūros, yra didžiausia metropolinė zona pasaulyje, turinti virš 30 mln. Gyventojų.

šaltinis: autoriaus, vardion. (2004) wikipedia. Org. , [žiūrėta 2010 sausio 23 d. ] prieiga per internetą: < httmanoma, kad pirmieji japonijos gyventojai buvo ainu ir malaizijiečiai – polineziečių protėviai, kurių dalis jūrų keliu persikėlė į šiaurės ameriką. Tai vadinamieji džiomono žmonės priklausę australoidinei rasei. Prasidėjus atšilimui, po paskutinio ledynmečio, susikūrė džiomono kultūra. Tai buvo pusiau sėslūs medžiotojai – rinkėjai – pirmų žinomų keramikos dirbinių gamintojai.

Apie 300 m. Pr. M. E. Prasidėjo dar viena invazija į salyną, greičiausiai vykusi iš korėjos ir susijusi su kočiosono valstybės ekspansija. Naujieji atsikėlėliai japonijoje vadinami jajojaus žmonėmis ir atsinešė geležies apdirbimo bei žemdirbystės paslaptis – jajojaus kultūrą.

  • Microsoft Word 118 KB
  • 2012 m.
  • 18 puslapių (4372 žodžiai)
  • Universitetas
  • Daida
  • Ekonominė krizė Japonijoje
    10 - 1 balsai (-ų)
Ekonominė krizė Japonijoje. (2010 m. Gruodžio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/ekonomine-krize-japonijoje.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 05 d. 12:59
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo