Ekonominės gamtosaugos problemos bei jų sprendimo būdai


ĮVADAS. APLINKOS APSAUGA. Aplinkos tarša ir gyvenimo kokybė. Ekonominiai aplinkos taršos reguliavimo sprendimo būdai. Aplinkos taršos mažinimo būdai. GAMTOS IŠTEKLIAI. Gamtos išteklių klasifikacija. Lietuvos gamtos ištekliai. GLOBALINĖS PROBLEMOS. Globalinė atliekų problema. Triukšmo ir vibracijos problemos. IŠVADOS. LITERATŪROS SĄRAŠAS.

Pagal darbe nagrinėtus aspektus galima išskirti šiuos pasikeitimus ir numatomas tendencijas:

mažinti vandens, oro ir dirvos užterštumą, užtikrinti visuomenės teisę į saugią ir švarią aplinką, siekti išvengti ūkininkavimo ir kitos veiklos neigiamo poveikio aplinkai (ar jį sumažinti), išlaikyti gamtinių išteklių darnų naudojimą, formuoti atsakingą visuomenės požiūrį į gamtinę aplinką, užtikrinti darnų šalies vystymąsi, pagerinti geriamojo vandens ir nuotekų kokybę, išvalyti užterštas teritorijas ir jas sutvarkyti nuo praeities taršos pavojingomis atliekomis, išplėsti saugomų rajonų tinklą, įgyvendinti priemones, skirtas biologinės įvairovės, augalų ir gyvūnų buveinių apsaugai bei atkūrimui, atkurti ir išlaikyti kraštovaizdžio sudedamąsias dalis ir įdiegti apsaugos priemones, padedančias išsaugoti kraštovaizdį.

  • Microsoft Word 43 KB
  • 2014 m.
  • 14 puslapių (3946 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ingrida
  • Ekonominės gamtosaugos problemos bei jų sprendimo būdai
    10 - 7 balsai (-ų)
Ekonominės gamtosaugos problemos bei jų sprendimo būdai. (2014 m. Gruodžio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/ekonomines-gamtosaugos-problemos-bei-ju-sprendimo-budai.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 21:10
×