Ekonominės integracijos formos Europoje


Tarptautines integracijos formos. Integracijos forma es. Tarptautines integracijos formos.

Įvadas. Integrcijos esmė, principai ir formos. Integracijos procesas ir jo įtaka ekonomikai.Integrcijos proceso formos. Ekonominės integracijos teorijos ir etapai. Integracijos principai. Ekonominės integracijos etapai. Ekonominės integracijos formų raiška Europoje. Europos Sąjungos formavimas ir ištakos. Ekonominės integracijos Europoje charakteristikos. Ekonominės integracijos formos (etapai) Europoje. Laisvosios prekybos zona ir muitų sąjunga. Bendroji rinka. Ekonominė ir pinigų sąjunga. Keturios laisvės – bendrosios rinkos Europoje pagrindas. Laisvas prekių judėjimas. Laisvas darbo jėgos judėjimas. Laisvas paslaugų judėjimas. Laisvas kapitalo judėjimas. Išvados. Literatūra.

Temos aktualumas: Kalbant apie ekonominę integraciją neišvengiamai paliečiama ir Europos Sąjungos tema. Visų pirma – tai ypač tikslus sėkmingos ekonominės integracijos praktinis pavyzdys, antra – tai Lietuvos ekonominės integracijos tikslas. Kaip tik tai paskatino mane rašant šį darbą remtis ne vien teorine medžiaga, kuri pateikia tik apibendrintą informaciją apie ekonominę integraciją, bet išnagrinėti Europos Sąjungos bendrąją rinką ir Europos Sąjungos ekonominę integraciją, taip atskleidžiant ekonominės integracijos privalumus ir trūkumus.

Darbo tiklas – išanalizuoti ekonominės integracijos formas Europoje.

Darbo objektas – ekonominės integracijos formos Europoje.

Darbo uždaviniai:

1.Paaiškinti ekonominės integracijos proceso sampratą ir jos formas;

2.Išanalizuoti ekonominės integracijos formų įtaką Europoje.

  • Verslas Kursinis darbas
  • Microsoft Word 64 KB
  • 2013 m.
  • 24 puslapiai (6518 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ieva
  • Ekonominės integracijos formos Europoje
    10 - 4 balsai (-ų)
Ekonominės integracijos formos Europoje. (2013 m. Gruodžio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/ekonomines-integracijos-formos-europoje.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 08:31
×