Ekonominės veiklos efektyvumo įvertinimas


Ekonominės veiklos efektyvumas. Imones ekonomines veiklos efektyvumo ivertinimas. Imones ekonomines veiklos efektyvumo kursinis darbas. Įmonės veiklos efektyvumas.

Uab „x“ ekonominės veiklos efektyvumo įvertinimas. Įvadas. Įmonių veiklos vertinimo apžvalga. Įmonių veiklos analizės aspektai. Įmonių veiklos rodikliai ir jų charakteristika. Įmonių veiklos vertinimo pagrindinių rodiklių formules. Uab „x” veiklos apžvalga ir vertinimas. Darbo metodika ir priemonės. Uab „x” charakteristika. Uab „x“ paslaugų organizavimo technologinė apžvalga. Uab „x“ veiklos apimtys. Uab “x” pagrindiniai ekonominiai veiklos rodikliai ir jų vertinimas. Išvados. Informacijos šaltinių sąrašas. Priedai.

Savo kursiniam darbui atlikti, pasirinkau uždarąją akcinę bendrovę „x“ teikiančią autoserviso paslaugas ir vykdančią prekybą automobiliais.

Temos aktualumas. Autoservisų rinka pastaraisiais metais buvo įtakojama įvairių veiksnių, šio verslo aplinka Šiaulių mieste pasižymėjo dinamiškumu, o esant tokiai situacijai visada kyla didesnis neužtikrintumas dėl ateities. Verslininkai, siekiantys ilgalaikės verslo sėkmės, privalo strategiškai mąstyti apie savo įmonės konkurencingumą besikeičiančiomis verslo aplinkos sąlygomis. Tai tampa ypač aktualu stiprėjant tarptautinei konkurencijai bei vykstant globalizacijos procesams Lietuvos įmonių vadovai priversti labai atsakingai planuoti savo veiklą, o priimdami sprendimus atsižvelgti į riziką.

Darbo tikslas – atlikti UAB „x“ ekonominės veiklos analizę.

Uždaviniai:

1.Apžvelgti įmonių veiklos vertinimo rodiklius teorinių aspektų;

2.Pateikti UAB „x” charakteristiką;

3.Išanalizuoti UAB „x” ekonominę veiklą

  • Microsoft Word 308 KB
  • 2013 m.
  • 28 puslapiai (5385 žodžiai)
  • Universitetas
  • I
  • Ekonominės veiklos efektyvumo įvertinimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Ekonominės veiklos efektyvumo įvertinimas. (2013 m. Vasario 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/ekonomines-veiklos-efektyvumo-ivertinimas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 28 d. 22:54
×
145 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo